Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hogyan rázzam le az öreg...

Hogyan rázzam le az öreg szomszedot? Mindenfele ürüggyel csönget mindig.

Figyelt kérdés

Nem akarok ugyan rossz szomszédi kapcsolatot, szoba allok általában vele a lepcsoházban, meg koszonok stb.


De allandoan atjön, hol almát hozni cigit kávét lejmolni, hol szolni hogy pl kiesett az erkelyemrol a törölköző, kozben allandoan végigstírol mikor otthoni lengebb ruhában vagyok, meg már irritál hogy vmi adakozo gyulekezetnek néz.


Ujabban ki sem nyitom az ajtot de feszt jon es csongetget.

Utálom.


Társasház



2021. máj. 10. 08:15
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
45%

Ide egy jol megtermett kozepazsiai vagy masztiff kan kutya kell. Az pillanat alatt leszereli a szomszedot.


Hivj at ilyen ismerosot,akinek nagy hazorzo kutyaja van. Nekunk is leszoktak a zaklatasrol. Pedig nagyon edes a kutyank. Veled aranyos lesz a vendeg kutya.


Tessek kutyas vendegeket hivni meg egyutt ebedelni vacsizni .

2021. máj. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
100%

Elég nyugodt ember vagyok, de az biztos, hogy a tizedik alkalom után elküdtem volna az any...ába.


Kamerát szereltess fel, és hogyha nem hagy békén továbbra sem, szólj a zsaruknak.

2021. máj. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!