Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Facebookon miért törölnek le...

Facebookon miért törölnek le ennyien, ha alig van ismerősöm és szinte nem is osztok meg soha semmit?

Figyelt kérdés

Kb 2 hetente eltörölnek fbn, rosszul esik, sértésnek érzem, és alig van 600 ismerősöm és még abból is ennyien, amikor alig osztok meg kb fél évbe 1-2 képeket magamról, vagy egy képről amit én fotóztam.

Miért lehet ez? Mást 2000-3000 ezer ismerosbol nem törölnek le ennyien..:/



2021. máj. 13. 10:46
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
*letörölnek
2021. máj. 13. 10:46
 2/22 anonim ***** válasza:
84%
Nekem 48 ismerősöm van, azok akikkel tartom a kapcsolatot. Ha minden jöttmentet bejelölsz, akkor megesik, hogy végül törölnek.
2021. máj. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem szoktam jelölgetni, ezeket mindet valamilyen szinten ismernem, meg sok engem jelölt be, de szinte mind aki bejelol, az is egy pár hét után letorol..
2021. máj. 13. 10:56
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg pont az lehet a baj hogy soha nem osztasz meg semmit így nem vagy "követendő" számukra.

Mielőtt elkezdenél agyatlanul posztolni csak mondom hogy szerintem ez lenne a normális, elég beteg világ lett ez hogy sok ember akkor képes értékelni önmagát ha napi szinten be tud gyűjteni x lájkot.

Sajnos nekem is szükségem van a messengerre (fönökökkel, kollegákkal ott tudunk beszélni) de magától az applikációtól már rég megszabadultam, nem tudom mióta nem léptem be (a töménytelen mennyiségű álhírről már ne is beszéljünk...).

A közeli barátok, családtagok el tudnak érni telefonon, viberen, whatsappon.

Az ilyen "ismerősőket" pedig lesz**om...

2021. máj. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Igen, én pont nem vagyok olyan, hogy minden egyes pillanatomat megosszam FB-n, nekem egyáltalán nem szimpatikus ha valaki ezt csinálja, de régen én is szinte 2 hetente osztottam meg magamról képeket és akkor is sokan letoroltek.. szóval mindenképp
2021. máj. 13. 11:00
 6/22 A kérdező kommentje:
és az az idegesítő, hogy sokszor rá sem tudok jönni ki az, pedig nagyon kíváncsi lennék rá kinek áll szándékában..
2021. máj. 13. 11:06
 7/22 anonim ***** válasza:
87%
Nekem 263 ismerősöm van és ennek is simán törölni tudnám a felét legalább. Engem is szoktak törölgetni, de nem bánom egyáltalán, nekem spórolnak vele energiát. Legutóbb az előző munkahelyemről jelölt be a recepciós csaj, egy önelégült, ostoba p*csa. Nem akartam bunkó lenni, hogy nem igazolom vissza, de legkevésbé se hiányzott egy ilyen az ismerőseim közé. Aztán mikor megtudta, hogy nemsokára otthagyom az irodát, első dolga volt, hogy töröljön. Sose bánd, ha valaki töröl a listájáról... Elhiszem, hogy rosszul tud esni. De aki menni akar, hadd menjen. Semmit nem vesztesz vele, sőt...
2021. máj. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Úgy konkrétan nem bánom, csak a miértjére lennék kíváncsi..:(
2021. máj. 13. 11:11
 9/22 anonim ***** válasza:
85%
A miértjét hiába is keresed, szerintem épkézláb magyarázat nincs rá. Engem is eléggé zavart egy időben, mindig próbáltam rájönni az okára, aztán pár éve már nem érdekel. Szépen elengedtem.
2021. máj. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
69%

A miértre vagy kíváncsi?


Hát azért törölnek, mert nem láttak évek óta, nem is vagytok kapcsolatban egyáltalán, talán már azt sem tudják, ki vagy.


Én is nekiálltam egyszer, és a 600+ ismerősömből letöröltem vagy 200-at, ilyen alkalmi ivós haverokat a fiatalkoromból meg diákmunkás ismerősöket, akikkel 3 hónapig dolgoztak együtt, de azóta se láttam meg hasonlók...Igazàból mondhatni idegenek vagyunk, nem érdekel az életük, valószínűleg nem is találkozunk többet az életben, akkor minek legyünk ismerősök Facen?


Feltételezem, te sem állsz rendszeres kapcsolatban 600 emberrel?

2021. máj. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!