Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Facebookon miért törölnek le...

Facebookon miért törölnek le ennyien, ha alig van ismerősöm és szinte nem is osztok meg soha semmit?

Figyelt kérdés

Kb 2 hetente eltörölnek fbn, rosszul esik, sértésnek érzem, és alig van 600 ismerősöm és még abból is ennyien, amikor alig osztok meg kb fél évbe 1-2 képeket magamról, vagy egy képről amit én fotóztam.

Miért lehet ez? Mást 2000-3000 ezer ismerosbol nem törölnek le ennyien..:/



2021. máj. 13. 10:46
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csupán 220 ismerősöm van. Én nem osztok meg semmit, már képeim sincsenek kint. Nincs kiírva hol dolgozom, ki a párom stb. Engem is folyamatosan letörölnek mások. Gondolom azt hiszik, nem használom mert nincs semmi aktivitás. Az szokott rosszul esni, akivel egyébként jóban voltam, és észreveszem hogy letörölt. Mikor pl fel akartam köszönteni névnapján, akkor láttam, hogy ismerősnek lehet jelölni.
2021. máj. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy téged kitöröl ki, arra soha nem tudsz rájönni, mert nem kapsz róla értesítést, ugyanúgy, ha valaki letilt, arról sem kapsz értesítést.


Max csak úgy tudsz rájönni arra, hogy ki törölt ki téged az ismerősei közül, ha rámész annak az adatlapjára, akiről tisztán emlékszel rá, hogy ismerősöd volt és amikor rámész az adatlapjára, újra azzal találkozol, hogy "jelölés" na az az illető volt az, aki téged kitörölt.

2021. máj. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
32%
A személyeddel van bajuk, nem a facebook profiloddal.
2021. máj. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem posztolsz semmit, akkor nem vagy érdekes, szerintem. Én sem posztolok, aktivizálom magamat, csak elvagyok, néha 1-1 üzenetváltás, de ennyi.
2021. máj. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
87%

Ha nem posztolsz, nem vagy érdekes, ha meg túl sokat posztolsz, akkor meg már fárasztó vagy. Szóval így se, úgy se úszhatja meg senki sem, hogy valaki ne törölje ki az ismerősei közül.


A személyeddel van bajuk, nem a facebook profiloddal.


Azt meg úgy értettem, ha valaki kitöröl téged, azért teszi, mert nem találjátok meg egymás között az összhangot, nincs közös érdeklődési körötök, és nincs közös témátok sem.

2021. máj. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Ez az, hogy ha sokat posztol az ember akkor azért, ha meg keveset azért.

Ugyan ez az insta is.

2021. máj. 13. 18:44
 17/22 anonim ***** válasza:
88%
Éppen azért...
2021. máj. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Még olyan is lehet, hogy egy ismerősöd törölte azt a facebook profilját, amin te is megvoltál neki ismerősnek és regisztrált egy új facebook profillal, amivel téged nem jelölt ismerősnek.


Az is megtévesztő és azzal a módszerrel is olyan, mintha téged kitörölt volna az ismerősei közül.

2021. máj. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Azért a 600+ ember nem éppen az "alig van ismerősöm" kategória, lol.


Nyilván olyanok törölnek, akivel nem vagy napi kapcsolatban. Nem mindenki gyűjtögeti az ismerősöket, van aki rendezetten karban tartja az ismerősei listáját.

2021. máj. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

"Mást 2000-3000 ezer ismerosbol nem törölnek le ennyien..:/"


A személyeddel van bajuk, nem a facebook profiloddal.


Posztolj néha valami érdekeset és változtass egy jó frappáns profilképet és talán érdekesnek fogsz tünni az ismerőseidnek és talán megszünik a törlési folyamat.

2021. máj. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!