Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Facebookon miért törölnek le...

Facebookon miért törölnek le ennyien, ha alig van ismerősöm és szinte nem is osztok meg soha semmit?

Figyelt kérdés

Kb 2 hetente eltörölnek fbn, rosszul esik, sértésnek érzem, és alig van 600 ismerősöm és még abból is ennyien, amikor alig osztok meg kb fél évbe 1-2 képeket magamról, vagy egy képről amit én fotóztam.

Miért lehet ez? Mást 2000-3000 ezer ismerosbol nem törölnek le ennyien..:/



2021. máj. 13. 10:46
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Gondolom ezt már mindenki átélte már, hogy aki egyszer ismerőse volt facebookon, most meg már hopp nem az.


Ezt a jelenséget gondolom senkinek sem kell bemutatni, mert már biztos, hogy mindenki megtapasztalta már ezt.

2021. aug. 10. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

600 ismerős kevés???

Nekem kb 240 van, s rendszeresen törlök embereket.

Csomó bejelöl egyszeri találkozás után, mert együtt bicajoztam vele, aztán semmi, fel de ismerném őket az utcán. Elfogadom a jelölést, hogy ne sértődjenek meg, aztán törlöm őket pár hét múlva.

2022. ápr. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!