Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Nem messze a házunktól láttam...

Nem messze a házunktól láttam egy zombidrogost. Mi ilyenkor a teendő?

Figyelt kérdés
Undorító volt, tényleg úgy nézett ki, mint egy zombi, nyújtogatta a nyakát, meg botorkált meredt szemekkel.Majd pedig a parkolóban állt és bámult valamit, ami nem volt ott. Jó fél óra múlva pedig elaraszolt. Ha legközelebb ilyet látok, mit csináljak? Hívjam a mentőket, vagy a rendőrséget? Igaz, hogy ezek veszélyesek, és agresszívan is viselkedhetnek? Eddig ezen a környéken nem volt ilyen.

2021. máj. 15. 10:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%
Sorry, ez lehet én voltam az ötödik nap 12 óra után:D
2021. máj. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
95%

Nem biztos, hogy aki drogos, az veszélyes és agresszív is. A legtöbb elvan magában. Amig megvan a cucc. Ha nincs, akkor már cinkesebb.

De egyébként vannak olyan hajléktalanok is, akik már annyira szarrá itták magukat, hogy igy viselkednek.

2021. máj. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Egy magát összepiszkító részeg csöves emberibb ennél, mint amit láttam.
2021. máj. 15. 10:58
 4/16 A kérdező kommentje:

"Sorry, ez lehet én voltam az ötödik nap 12 óra után:D"

Gratulálok.

2021. máj. 15. 10:59
 5/16 anonim ***** válasza:
25%
Ha zombit vett be akkor nem gond. Olyan állapotba kerül tőle, hogy ha neked is támad (nem fog), röhögve lecsapod.
2021. máj. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
89%
4/ nem érted mire irta ezt, igaz?
2021. máj. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
90%

Az #1 válaszát nagyon lepontoztuk, de 12 ledolgozott óra után valóban olyan tüneteket produkál már az ember, mint aki tudatmódosító szer hatása alatt áll.


Akinek pedig okostelefon van a kezében, az ugyanilyen tüneteket produkál: meredten bámul egyazon pontra, nem mozog, szinte nem is lélegzik.


A kapitalizmus sok ilyen "zombi-drogost" termel ki...

2021. máj. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
77%
7es, én felpontoztam volna a #1-est, de félrenyomtam véletlenül csak "félig hasznosra" 😭
2021. máj. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
98%

#1 es vagyok.


félig viccesen irtam, de nem lehet tudni, hogy tényleg zombidrogos-e valaki, vagy nem. Mármint a leirás alapján. Ha 12 órázik is, akkor legalább 18 órát fent vagyok, de inkább többet, az alvásom amugy is szar, ilyenkor szoktam elhagyni a kulcsom, telefonom, ha hozzám szólnak, van hogy hebegve válaszolok az alváshiánytól, bemegyek boltba, és nem tudom, hogy mit akartam venni, lelassulok agyilag.

Illetve azt is hozzá tenném, hogy vannak olyan emberek, akik mentálisan nem stabilak, és ők is képesek hasonló módon lenni, mint azok, akik be vannak nyomva.

A buszállomáson van egy nő, aki minden buszsofőrnek integet meg kiabál nekik. Nem drogos, beteg.

2021. máj. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Igen, félreértettem valóban. Mert ugye a drogosoknál szokás azzal büszkélkedni, hogy hány napig toltak valam undorító szart folyamatosan, és mennyit nem aludtak tőle, cserébe folyamatosan be voltak állva, és ettől ők mennyire menők, sőt, egyenesen felsőbbrendűbbek is másoknál.



A mentálisan sérült emberek teljesen máshogy viselkednek, mint ez az élőhalott. Egy súlyos Alzheimer-betegben is több az emberi jegy, mint ebben az izében volt, pedig ők nagyon le tudnak amortizálódni, és súlyos idegrendszeri tüneteik lehetnek a betegségük miatt.


Az ilyen ember mégis lehet továbbra is szeretetreméltó. Az utcán kiabáló bolond is. Nekik az ember ösztönösen segítene. Sőt, én az utcán fekvő részeg csövesnek is segítek, ha úgy ítélem meg, hogy életveszélyes helyzetben van. Pl ha hidegben fekszik elterülve, akkor hívok mentőt.


Ez az izé viszont nem ilyen volt. Konkrétan nem volt benne semmi emberszerű.

2021. máj. 15. 11:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!