Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Nem messze a házunktól láttam...

Nem messze a házunktól láttam egy zombidrogost. Mi ilyenkor a teendő?

Figyelt kérdés
Undorító volt, tényleg úgy nézett ki, mint egy zombi, nyújtogatta a nyakát, meg botorkált meredt szemekkel.Majd pedig a parkolóban állt és bámult valamit, ami nem volt ott. Jó fél óra múlva pedig elaraszolt. Ha legközelebb ilyet látok, mit csináljak? Hívjam a mentőket, vagy a rendőrséget? Igaz, hogy ezek veszélyesek, és agresszívan is viselkedhetnek? Eddig ezen a környéken nem volt ilyen.

2021. máj. 15. 10:54
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Kb ilyet kell elképzelni, mint ami ebben a videóban van, csak ez sajnos mozgott is. https://www.youtube.com/watch?v=FpASc-x7Xio
2021. máj. 15. 11:57
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Hol volt helyileg ? Melyik telepules stb.. megprobalok segiteni , de neked is egyutt kell mukodnod
2021. máj. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem értelek kérdező, mit szeretnél tenni vele?

Kihívod a rendőrt, valószínűleg ki se mennek, ha mégis, akkor beviszik 1-2 napra (ezt is kétlem), majd kiengedik, mert a bio nem büntetendő drog.

A környezetére nem veszélyes addig amíg ilyen állapotban van.

Ha odamész pattogni neki, akkor fel sem fogja amit beszélsz, valószínűleg észre sem veszi, hogy ott vagy.

Tehát nem tudom mit akarnál ezzel elérni? A magyar állam nagy ívben szarik az ilyenekre, csak az illegálisnak mondott szereket üldözik gőzerővel, amiktől nem kerülsz ilyen állapotba. Attól, hogy most egy ilyet bevitetsz, mert épp zavarja a látókörödet, még több százezer másik ugyanezt csinálja.


Egy cigány ismerősünknek levágták az alkarját, amiért elzavarta a háza elől a zombikat, ők emlékeztek rá és józan állapotukban elkapták a vonaton.

Előtte megkért egy rendőrt ugyanerre egyébként, de azt mondta, hogy nem tehetnek semmit, mivel nem illegális amit tolnak.

2021. máj. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
#13 vagyok, javítok: az alkarjáról az izmot, rosszul fogalmaztam.
2021. máj. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Oké, ezek tényleg problémásak.

Addig, amig nem csinál semmi "rosszat" (odahugyozik, tördel, vandálkodik, beszólongat) tényleg nem nagyon lehet velük mit csinálni.

És jobb, ha kimaradsz belőle, mert megjegyezhetnek...


Ez olyan, hogy ha van egy nagyobb sötétebb bőrű csapat, akik gyanusan viselkednek, rájuk se szolsz, vagy hivsz rendőröket, mert utána megtalálnak...

2021. máj. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Egy szóval sem mondtam, hogy romák. Ez egy környéken lakó hippioid. Ez amúgy egy nyugis, parkos, szép környezet. És igen, zavar a zombi látványa. Méghozzá nagyon.
2021. máj. 15. 14:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!