Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Képzeltetek már el magatoknak...

Képzeltetek már el magatoknak ilyen lakóhelyet?

Figyelt kérdés
Olyan helyre gondolok, amilyen az amerikai filmekben, sorozatokban szokott lenni. Csendes kis amerikai város, ahol összeverődnek a helyi fiatalok. Mindenkinek megvan a maga kis titka, amik aztán később bonyodalmakat okoznak. Vagy mondjuk éjszakánként kiültök a vasúti sinekhez piálni, a közeli erdő lesz a törzshelyetek. Eközben például a városban megjelenik egy titokzatos alak, sorozatgyilkos, bármi más. Stb. Szóval ilyesmikre gondolok. Kicsit Stephen Kinges beütése van a dolognak, de én baromira el tudnám magam képzelni egy ilyen helyen.

2021. máj. 17. 20:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Mármint egy borsodi faluban??? Nem...
2021. máj. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Íhjaj édesanyám.
2021. máj. 17. 20:54
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
Nem tudom, miért pontoztátok le az elsőt, nekem tetszett a hasonlat :DDD
2021. máj. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy vicces hasonlat, de egy borsodi falu színvonala számomra olyan, hogy a lábamat ott soha nem vetném meg. Nem lakom annyira messze Miskolctól, olyan borsodi településeken megyek keresztül, mire elérek oda, mintha harmadik világbeli lepusztult helyeken járnék. Számomra ez nem vicces, és amúgyis ezek a helyek nagyon messze vannak fejlettségben az amerikai kisvárosoktól.
2021. máj. 17. 21:41
 5/11 anonim ***** válasza:
94%
Xar ügy.... Sajnáljuk, hogy nem ütik meg nálad a mércét.
2021. máj. 18. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%
Filmben-sorozatban nézve élvezetesek lehetnek az ilyen helyszíneken játszódó sztorik. De a való életben nem élveznéd, hidd el! Lehet, hogy te lennél a gyilkos következő áldozata.
2021. máj. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én ilyen helyen élek. Ide is születtem. Szeretem, szeretnek, ez a lényeg.
2021. máj. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem vágyom Amerikába.

Még ha olyan vonzó dologról is beszélsz, hogy sorozatgyilkos garázdálkodik a városban...

Igaz, hogy csak ott lehet a haverokkal a sínek mellett lehet piálni, mert sínek, meg erdő csak ott van, de köszi, akkor sem!

2021. máj. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Oh, the serial killers... Make my tomorrow. Do you wanna play a game? C'on!

Nem tudtam nem megállni nyócast.

2021. máj. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi haverokkal minden nyáron szoktunk éjszakázni a közeli erdőben (társasjáték, zene, sztorizgatás, duma, stb.), közben néha járunk egyet a kihalt utcákon a járgányainkkal (bicó, roller, deszka), focizunk a nulla forgalmú főúton, és még sorolhatnám. Nekünk ez az igazi szabadságérzés, imádjuk.

Ja, amúgy Magyarországon élek, egyedül annyi, hogy sorozatgyilkosról eddig nem tudunk :)

2021. máj. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!