Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » X év utàni osztálytalálkozók....

X év utàni osztálytalálkozók. Mik a tapasztalatok? Kiből mi lett? Olyan életet élnek azok az emberek mint amilyet képzeltetek volna nekik?

Figyelt kérdés

Pontosabban arra gondolok pl hogy az osztàly csúnyácska lánya milyen szép lett, esetleg a beképzeltek közül valaki jól lecsúszott

Vagy hasonló meglepő történetek, illetve olyanok amiket nem is gondoltatok volna a másikról

Osszátok meg a saját történeteiket!


Nálam: lány mindig kiskedvenc suliban, sokra fogja vinni,nagyon okosnak titulálták, pedig nem is tanult jól, kivételeztek vele

Most:két gyerek két apàtól, lecsúszott huszonéves lett se szakmája se egzisztenciája, csak a látszatot igyekszik fenntartani



2020. jún. 8. 22:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
A suli legrosszabb és leghülyébb gyerekéből ÜGYVÉD LETT!!
2020. jún. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
83%
Nálunk jött az a papírforma, ami a gimiben is volt. Aki pénzes és jó családból jött, az ment egyetemre, ha csúszott is vele, de toltál alá a pénzt és nem kellett megszakadnia. Ők jó melót is találtak. Aki nem pénzes családból jött, azok közül páran megpróbálták az egyetemet, nem ment a többségnek és lett egy egyszerű melója. A szebb és jó anyagi helyzetű lányok közül senki sem házasodott meg és vállalt gyereket. A csúnyácskák mind kapcsolatban voltak, többségük házasként és párnál gyerek is volt.
2020. jún. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
53%
Legtöbbju
2020. jún. 9. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
96%

Legtöbbjüknek bejött az élet szerencsére.Jelentős részük egyetemre ment vagy szakmát tanult,néhányan hamar családot alapítottak,pár emberről semmit sem tudok.


Egy ember csúszott le.

Ő ha jól tudom börtönbe került,de fogalmam sincs mit csinált,mert több verziót hallottam.

2020. jún. 9. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
82%
Nekünk nem volt és valszeg soha nem is lesz, gyűlöltük egymást. De ahogy szembejönnek a hírek,akkor a nagyszájú ribik hamar kitoltak 1 gyereket, hogy eltartsák őket, de a pali 2-3 éven belül otthagyta őket. A rondák is pottyantottak gyereket,de ahogy elnézem nagyon kevesen mentek fősulira vagy egyetemre. Legtöbb valami huszadrangú melós lett. Mostanra kiégtek, műcickókkal parádéznak.
2020. jún. 9. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is jött a papírforma nagyjából. (Aki jól tanult egyetemre ment, jó szakmát szerzett, aki nem, az éli az átlagos életét, ahogy számítani lehetett rá.) Egy-két emberen meglepődtem. Tehetséges, okos fiatalok voltak, aztán lustaságból, vagy nem tudom miért elkallódtak. Többre vihették volna. Persze így is normális polgári foglalkozásuk van, bolti eladók, menhelyi munkások, stb.

Van olyan, aki már egészen korán tudta mit akar kezdeni az életével és véghez is vitte. Van olyan, aki elvetette magát egy gazdag pasassal, szült neki 1-2 gyereket és él, mint hal a vízben.

Egy olyan srác is van, akiről nagyon sokáig terjengtek pletykák, hogy valami családi botrány volt náluk és jól megagyalta a saját alkoholista apját. Körözte egy darabig a rendőrség, azóta senki nem tud róla semmit. Őt nagyon sajnálom. Alapvetően egy nagyon jó lelkű, érzékeny srác volt, de a családi háttere sosem volt okés, így már gyerekként is viselkedési problémái voltak. Egy időben úgy tűnt, hogy kinőtte, de a pletykák szerint sajnos még is elpattant az a cérna végül.

Megjegyzem én nem szeretem az osztálytalálkozókat. Eszméletlenül anyagias, tárgyilagos beszélgetések, ki mit ért el az életben. Kívülről ki tud jobbat, szebbet felmutatni, közben meg lehet belülről az egész rohad.

2020. jún. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem nincs értelme osztàlytalálkozóknak. Eleve ott az fb, meg ha nagyon dumálni akarnak együtt, akkor csinàlnak egy csoportos videochatet. Aki sikeres, az meg úgy se fog elmenni hogy megossza a sikerreceptjét, aki meg nem, az meg úgy is ott virít fb-n.
2020. jún. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
En az olyan osztalytalalkozot szeretem, ahol rohadtul nem szamit, hogy kilora, dekara kinek hogy jott be az elet, hanem megtalaljuk a regi onmagunkat, felidezzuk a regi dolgokat es hulyegyerekek leszunk par orara.
2020. jún. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
57%

Nemrég volt a 40 éves érettségi találkozónk. Olyan nagyon nem lepődtem meg. Mindig tudtam, hogy a kamaszkor hülyeségeit nem szabad előrejelzésnek venni. Így is lett. Néhány léha, semmirekellő kölökből (amilyen én is voltam) cégvezető, néhány eminens nyaligépből huszonkettedik senki lett. Ez a dolgok rendje. A múlt csak lépcsőfokok sora, nem életfogytos ítélet.

Továbbmegyek. Az igazán jó csajokból jó "csajok" maradtak, a kis senkikből csúnyácska öregasszonyok. Mi pasik s igen változatos képet mutattunk. Van, aki kövér, pocakos, kopaszodó melós lett, van, aki szinte semmit sem változott (azon kívül persze, hogy megőszült), van, aki sportos maradt, és van, akit megrágott és kiköpött az élet.

Páran meg már nem is élnek...

2020. jún. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Osztálytalálkozó nem egy hazigságvizsgáló. Elmondhatod, mi van veled, csak kiszínezve.


"Most:két gyerek két apàtól, lecsúszott huszonéves lett se szakmája se egzisztenciája, csak a látszatot igyekszik fenntartani"


Helyett


Most van két tündéri gyermeked (nem kell mondani, hogy két apától, ugyanúgy, ahogy más se mondja, hogy egy apától vannak a gyerekei), az egyik x éves és ovis vagy az iskolában kezdi a valahányadik osztályt, a másik y éves és ovis vagy iskolában kezdi a nem tudom hányadik osztályt. A szabadidődben szeretsz velük lenni, így a munkánál figyelembe veszed, hogy minél többet lehess velük. Jelenleg nincs munkád, de tervbe van véve épp egy munka.


Nekem ezt valaki előadná, azt mondanám, hogy ez így tök szuper.

2020. jún. 15. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!