Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Tatabányán a Mésztelep tényleg...

Tatabányán a Mésztelep tényleg olyan durva környék?

Figyelt kérdés
Egy tatabányai haverom mesélt róla. Úgy jött fel a téma, hogy egy haverja aki ott lakik, megkérte hogy menjen érte kocsival, de csak azzal a feltétellel ment bele, hogy kijön a főúthoz, mert ő ott bent meg nem áll, meg hasonlók. Állítólag valami durva cigánygettó. Képek alapján finoman szólva nem egy elit környék. Ki mit tud erről? Igaz, nem a megyében lakom, hanem Székesfehérváron de azért érdekes hogy még soha nem hallottam róla annak ellenére hogy gyakran járok Tatabányán.

2021. jún. 6. 22:58
 1/5 anonim ***** válasza:
96%
Én itt élek nem messze Tb-től. Hát igen... az, hogy nem elit környék tényleg egy elég enyhe megfogalmazás. Gyalog soha az életben nem mennék be oda, de kocsival is max úgy, hogy tényleg nem állok meg. Nincs bajom a cigányokkal, de akik ott élnek őszintén szólva nem a legkedvesebb fajtából valók. Szóval igen, valóban nagyon durva környék.
2021. jún. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
9%

Annak durva aki nem tud odacsapni, Chicagoba 0-24 fehér emberként csak a boltba elmennél, valószínű hogy rövid időn belül egy glock-ot fognának rád hogy pakold ki amid van, és mindezt tizenévesek tennék.

Magyarország csak annak veszélyes aki nem tudja megvédeni magát, azok kapják a késelést, és félholtra verést, persze ezzel nem azt mondom hogy mindenkinek felkészültnek kell lennie, ilyen helyzetre.

Miskolci születésű vagyok, kezdetekről fogva itt nőttem fel, láttam késelést, verekedést, előbbiből rosszul jött ki a csávó mert nem számított rá, és nyakon szúrták, a másik csak verekedés volt de az egyértelműen a támadó javára írható, pedig egyikkel sem kerültem volna össze...

2021. jún. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Eredetileg nagyon szép 6 ajtós bányász házak voltak, kis kert virágok, stb Mikor bezárt a bánya lassan kihaltak az öregek, a cigányokat meg kezdték odatolni. 30 éve még mikor egy két öreg élt, még voltam ott. Oda már senki nem jár, messze kerüli mindenki. Tatabánya kertváros vitális út, utána ott adtak lakásokat cigányoknak ingyen 20-30 éve. Felszedték a parkettát lovat felvitték fürdetni emeletre. A helyzet azóta se jobb, dr vitális a cigányok lakta tömbök gúnyneve. Dózsakertben laktam 40 éve, akkortájt voltak skinhedek valami ilyesmi volt a nevük, ha cigány odatévedt kikergették. Emlékszem falfirkákkal hirdették cigánymentes övezet. De úgy tudom a statisztika szerint 2030 ban már több cigány gyerek fog születni mint magyar. Majd mindenki személyesen átéli. Én már Tatáról költöztem tovább, egyik utcába is odaértek, aztán jön a második harmadik ingatlanárak leesnek. Ott pl két cigányvajda kardozott az út közepén, nyakukba lengett a centi vastag arany nyaklánc. Én meg az 5 éves gyerekkel vártam a kocsiban, hogy befejezzék. Tata a vizek városa, és nem külterület belterület volt. Külterületeken rengeteg van Tata Tatabánya.
2021. jún. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Jobb hogy nem ment be kocsival, cigánygyerek nekifut a kocsinak, már ki is rángatják. Egyre több ilyen eset van az országban.
2021. jún. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
93%
Én egyszer kocsival tévedtem be Tatabányán egy hasonlóan durva cigánytelepre, miután sikeresen eltévesztettem az 1-es utat, hála a zseniális táblázásnak... Mit ne mondjak, padlógázzal fordultam meg a végén valami poros úton.
2021. jún. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!