Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Akik el akarnak költözni...

Akik el akarnak költözni onnan ahol most laknak,fontos szempont hogy ahová menni fognak ott milyen lesz az időjárás?

Figyelt kérdés
Egy idősebb nénivel beszélgettem a múltkor aki itt lakik Pest környékén,ő azt mondta az Alföldre szeretne költözni,Csongrád vagy Békés megyébe,mert ott jobb szokott lenni az idő mint itt Pest környékén,pár fokkal melegebb van és többet süt a nap is arrafelé.Nem vitatkoztam vele,nem mondtam neki hogy nem egészen így van ahogy mondja.Olyat is hallottam hogy valaki azért költözött Angliából Tenerifére mert Angliában sokszor van esős idő és lehangolt volt az illető az esős időtől, napsütésre melegre vágyott.Fontos hogy meleg vagy hideg van hogy esik vagy süt a nap oda ahová költözünk?Vagy mindegy,csak jól tudjunk élni,jól keressünk,megbecsüljék a munkánkat?Az számít,nem az időjárás?

2021. jún. 9. 12:32
A kérdező szavazást indított:
Felőlem lehet kánikula vagy -20 fokos hideg is ha jól megfizetnek ott ahol lakom
Nekem nem mindegy milyen az időjárás ott ahol lakom
Magyarországon jó az éghajlat,nem az időjárás miatt mennek el innen sokan,hanem mert nem tudnak megélni
22 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Nekem csak egy bizonyos szinten túl számítana, a szélsőségek esetében. Tehát pl. se Szibériába nem mennék huzamosabb időre, se olyan monszunövezetbe, ahol minden nap órákig esik az eső. De pl. nagyon szívesen élnék Lengyelországban, ahol igen gyakran van rossz idő (bár te ezt ezzel a nicknévvel biztosan tudod ;) ), ez mégsem tartana vissza.
2021. jún. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%

Mi konkrétan az időjárás miatt tervezünk pár éven belül elköltözni az országból délebbre.

Szóval az egyik (ha nem a) legfontosabb szempont számunkra. Az összes többi körülménnyel kapcsolatban csak annyit várunk, hogy ne legyen rosszabb, mint idehaza.

2021. jún. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
1-es és jelenleg nincs rá lehetőséged hogy külföldre költözz?Anyagi okai vannak?Vagy nyelvtudás hiánya?Vagy egyszerűen csak szeretsz itt élni Magyarországon is?:)
2021. jún. 9. 17:13
 4/8 anonim ***** válasza:
78%
1. vagyok, jelenleg a családi ügyeim miatt maradok. Nem akarom egyedül itthon hagyni idős, beteg anyámat.
2021. jún. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
2 és melyik ez az ország amiben délebbre szeretnétek költözni?Magyarország?
2021. jún. 9. 17:15
 6/8 A kérdező kommentje:
4 és miért pont Lengyelországban élnél szívesen?Miért az az ország szimpatikus neked?🙂
2021. jún. 9. 17:20
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

#5

Úgy értem, Magyarországról költöznénk másik országba, ami délebbre van. Spanyolországgal, Franciaország déli részével szemezünk, ott jó idő van. :)

(#2 voltam)

2021. jún. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha fontos szempont lenne, Dél-Floridában élnék :D


Svájcban élek, kb olyan az időjárás mint otthon, de a kedvesem, a munka és az ország szeretete ideköt :)

2021. jún. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!