Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Kerül valaki diliházba a...

Kerül valaki diliházba a szomszédjától? Vagy minimum elköltözik?

Figyelt kérdés

Egy erősen alkoholista pasas a szomszédom vidéken, valamiért úgy gondolja, én leszek az életre szóló barátja, aki mindenben segít neki.

Mostanra kb 5x küldtem el már magamból kikelve, rikácsolva melegebb éghajlatra, de mivel általában totál részeg, erre sosem emlékszik.

Autóval járok dolgozni, már megoldottam, hogy eltüntetem az autót, hogy ne lássa mikor vagyok itthon, de így is figyeli ha jövök.

De ha nem vagyok itthon, akkor is itt rikácsol az ablak előtt.

Ilyet, hogy megfenyegetni bármilyen jogi retorzióval...haha.

Szerintem arra se emlékezne, ha valaki laposra verte előző este.

A hibát ott követtem el, hogy szóba álltam vele, de már a beköltözés napján is ott sündörgött körülöttünk, segített, már akkor elkunyerálta a fele elektronikai berendezéseimet.

2 házzal odébb volt egy állítólag jó barátja, aki évekkel ezelőtt meghalt. Gondolom most ezt keresi mindenkiben.

Már ott vagyok, hogy nem megyek ki, de ez akkor is itt kiabál olyankor óránként, azt hiszi, nem vagyok itthon.



2021. jún. 12. 04:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
2%
Kamu
2021. jún. 12. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nincsenek már diliházak.
2021. jún. 12. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
06:03 kívánok neked is két oldalról ilyen szomszédot.
2021. jún. 12. 08:09
 4/13 anonim ***** válasza:
77%
Nekem sz4rabb szomszédjaim vannak, mégse mennék sehova. Nem azért költöttem el milliókat egy házra, hogy elmeneküljek. Ott rohadjon meg mindegyik szomszéd ahol vannak.
2021. jún. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Miért, ők mit csinálnak? :)

Lehet, látatlanban cserélnék veled.

2021. jún. 12. 12:40
 6/13 Senior Séf ***** válasza:
100%
Rossz szomszédság; török átok!
2021. jún. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha sajátod a lakás, akkor ne foglalkozz vele. Húzzatok fel körbe magas, átláthatatlan kerítést. Nem olcsó befektetés, de hosszú távon megéri és olcsóbb, mint egy költözés.

Mi albérletben jártunk pórul, igaz mi magunknak köszönhetjük, mert a tulaj a szomszédban lakik és vele van gondunk. Azt mondta csendes, nyugodt környék, ehhez képest napfelkeltétől napnyugtáig az udvaron élnek, nagyothallgatnak, mert nagyon ordítva beszélgetnek. Nyugdíjasok, így gondolhatod, hogy a semmiről... Ráadás, hogy a házba még csukott ablaknál is hallani a monoton búgás (folytonos kint pofázásuk), szellőztetni csak naplemente után tudunk, különben bent is érteni amit összedumálnak. Ezenkívül átmászkált hozzánk is a kertbe, nincs is jobb egy vasárnap reggeli fűnyírásnál a háló ablaka alatt. Emellett az udvarán száraz pékterméket, romlott zöldséget, gyümölcsöt és egyéb lejárt élelmiszereket halmoz fel, melyek 5-6 napig a napon állnak halmokban mire valami ismerőse elviszi - gondolhatod a tűző napon milyen szaga lehet pár nap után. Mindez a kapunktól pár méterre van, így reggel majdnem kijön a reggelim, hzaaérkezésnél pedig elmegy az étvágyam. Ami pozitívum, hogy bármikor elöltözhetünk, hisz csak albérlet.

2021. jún. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Az igen, patkányok még nincsenek?

Lehet, elkélne egy cica.

Adtam már el egy rakat házat, csak az ügyvédekkel kell szórakozni, nem bonyolult egy idő után. :)

2021. jún. 16. 02:31
 9/13 anonim ***** válasza:
Mi csak elköltöztünk. Szerencsére a tervezett lakásfelújításba nem kezdtünk bele, mert akkor milliókat tapsoltunk volna el feleslegesen. Egy elmebeteg, nyugtatókon élő középkorú pár volt, akik miatt költöztünk. Közös udvaros ház volt, úgyhogy nem csak a mi életünket, hanem a másik szomszédét is teljesen tönkretették. Heti szinten voltak balhék, a kutyamérgezéstől a kocsirongáláson át előfordult minden. Volt olyan is, hogy miattuk majdnem kigyulladt a ház és azt még ránk is akarták fogni. Egy előttünk ott lakó szomszédot a csávó meg is vert. Megszámlálhatatlan rendőrségi ügyük volt, de valahogy mégis szabadlábon vannak, el nem tudom képzelni, hogy hogyan. A csavar a dologban, hogy azokban, akiknek mi adtuk el a lakást, emberükre akadtak és vegül ők is elköltöztek. Életemben nem találkoztam még ilyen patkány emberekkel.
2021. jún. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Gondolom itt is bejátszott az alkohol, az csodákra képes. :(

Alkesz, drogos szomszédoktól az Isten mentsen.

Bár vannak, akik józanul se teljesen 100-asok, pedig ki nem nézné belőlük az ember.

2021. jún. 16. 14:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!