Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit tegyek, ha nagyon hangos...

Mit tegyek, ha nagyon hangos a szórakozóhelyen a tv?

Figyelt kérdés

Az utca túloldalán van egy kávézó, amit eddig se szerettem, mert volt hogy hangosak voltak az emberek, mikor én aludni szerettem volna. De rájuk szóltak, több lakó is, és azután odafigyeltek erre. Viszont most 2-3 napja, mióta van ez a foci izé, a teraszon van egy tv és szól egész nap. Napközbe még nem olyan zavaró, de ilyenkor baromi idegesítő hogy azt kell hallgatnom, ha szeretném, ha nem. Mert felhallatszik ide az első emeletre.

Mit tudok ilyenkor tenni? Nem feltétlenül szeretnék egyből a rendőrségre rohanni, valami alternatíva van? Ha neten kikeresem az elérhetőséget és fölhívom, hogy halkítsák le, arra fognak hallhatni? Vagy személyesen kell lemennem és kéretnem a műszakvezetőt, főnököt? Mit tudok csinálni?


2021. jún. 14. 20:41
 1/1 anonim ***** válasza:
93%

Semmit.


Hacsak nem nyomatjak a tv-t full hangon ejszaka is.


Amugy meg tenyleg semmit.

2021. jún. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!