Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit tehetnék a szomszédasszony...

Mit tehetnék a szomszédasszonyommal, hogy oldjam meg?

Figyelt kérdés
Csak pár hete költöztünk ide falura, és van egy 70 éves Rózsika nénink a szomszédban, akinek a nagy lepcses szája állandóan idehallatszik. Tőszomszédok vagyunk, így sokat nem tehetek. Már csak éjjel szellőztetünk, de csukott ablakkal is behallatszik. Az udvarra már nem is megyünk ki, mert elegünk van belőle. Mindig megy hozzá valaki, vagy a férjével ordibál, vagy telefonírozik, vagy a kutyájával/ macskájával/ tyúkokkal szövegel. Szerintem még magában is beszélget, vagy a virágokkal. Nagyon idegesítő, hogy olyan mint egy kikapcsolhatatlan rádió. A gyerekek is állandóan idegesek miatta. Nekem is tele a hócipőm már vele. Arra gondoltam, hogy bosszúból egész nap dörömböltethetnénk a zenét, akkor hátha észreveszi magát és befogja. De akkor még mi lennénk a rosszak, mert ugye az büntetendő, amit ő csinál meg, az egész napos kibírhatatlan locsogása, az nem. A férje megy mindenhová, így mindig otthon van, és ez megy reggel 7 órától estig. Ennyi méreg még 30+ év alatt nem volt az életemben, mint 3 hét alatt mellette. Mi a fenét csináljak?

2021. jún. 20. 13:57
 1/5 anonim ***** válasza:
40%
Nem tudsz mit csinálni.Zenét nyomasd mert az nem csendháborítás ha középhangerőn megy.Nyilván nem este 10-ig fogod nyomatni úgy akkor lehet megoldás.Majd nyomni fogja a csengőt és pofázni fog a rózsi arra készülj de ne nyisd ki a kaput és ne reagálj semmit mintha nem is hallanád és majd megunja a cirkuszt.Ha pedig az utcán próbál megállítani a "problémájával" mondd hogy nem érsz rá
2021. jún. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A zene nem jó megoldás, nem valószínű, hogy rájönnek, hogy miatta csináljátok
2021. jún. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
27%

Semmit se tudsz tenni.

Jó, hogy nem te döntöd el, hogy lehet-e otthon beszélgetnie. Nem a zene ordít, nem flexel, egyszerűen csak él.

Esetleg beszéld meg vele, hogy innentől annyit engedsz, hogy ül a sarokban és olvas vagy keresztrejtvényt fejt. 😂

Esetleg ha ennyire idegesít, csináltass arra az oldalra szigetelést a házra, esetleg kimondottan hangszigetést. Elvégre téged zavar, a te problémád.

2021. jún. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
31%

Rózsika néninek ti vagytok a közönsége, most erre élvez.

Vannak ilyen emberek, ha tényleg elkezdesz üvöltetni zenét, marhára ideges lesz, mert akkor tudja, nem rá figyeltek.

Sajnos ez a vidéki élet.

Én is bp-ről költöztem ide tahókiára, de már 1000x megbántam.

2021. jún. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekik ez normális. Bömböltetheted a zenét, de nem értik majd a célzást. Ha lenne tököd és szemtől szembe megmondanád mi a gond, akkor se értenék meg... Sőt, te lennél a bunkó f4sz.

Most költöztél oda és p0fázni mersz? Mit képzelsz te? Kicsinálnának. Direkt nyomatnák utána :)

Sajnos én is kifogtam a jó falusi szomszédot, tehát tapasztalatból írom.

2021. jún. 21. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!