Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hol van a legkevesebb probléma...

Hol van a legkevesebb probléma a bizonyos lakossággal Debrecen környékén? Hajdúböszörmény, Hajdúhadház, Bocskaikert, Hajdúsámson-Sámsonkert, Martinka, Mikepércs, Hajdúszoboszló, Vámospércs községek közül hol vannak a legkevesebben? Ott lakók írjatok!

Figyelt kérdés

Ha esetleg van jobb tippetek letelepedésre (biztonság, összkép/rendezettség és jó/gyors közlekedés tekintetében) a város közvetlen közelében (akár kerékpárral is tavasztól-őszig), kérlek akkor is írjatok, minden hasznos megoldás érdekel!


Hajdúsámson-Martinka községben nagyon kell(ene) aggódni munka miatt napi kilenc-tíz órára magára hagyott ingatlannal kapcsolatosan? A Street View fényképein eléggé ritkán lakott, egymástól távol álló ingatlanok képeit (is) mutatja ott. Illetve eléggé eldugott eladó ingatlanokat is mutat néhány ingatlanos weboldal.


Az ilyenek nem állandó (pontosabban: esélyes) célpontjai a betörőknek?


Nagyon köszönöm nektek a segítségeteket!



2021. jún. 23. 18:50
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
56%
Vámospércsi gyilkosságot a Tv is bemondotta akkor.
2021. jún. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
96%

Hadház talán a legfertőzöttebb.

A többivel nincs különösebb baj, Debrecenben - és környékén - jó a közbiztonság!

Nézzél szét Ebesen esetleg.

2021. jún. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Szoboszlót ajánlom
2021. jún. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim válasza:
78%
Hajdúhadházi vagyok, lekopogom soha nem törtek még be hozzánk! Nem kell mindent elhinni amit mondanak.
2021. jún. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

Aki Szoboszlót ajánlja, ugyanakkor másoktól is kérdezem, akik Debrecen környékét ismerik, hogy Hajdúszoboszlón sokkal kevesebben vannak ők?


Illetve valamelyik nap kaptam még egy újabb tippet: Mikepércs. Erről mit mondtok? Viszonylag közel van (legalábbis térkép szerint).

2021. jún. 25. 09:12
 6/27 A kérdező kommentje:

Mennyire fárasztó Szoboszlóról, vagy Mikepércsről hetente ötször a megyeszékhelyre fel- és visszautazni?


Hajdúböszörmény a kiírás tekintetében milyen hely? Onnan milyen naponta Debrecenbe utazgatni?

2021. jún. 25. 09:14
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Szoboszlóról busszal fél óra alatt Debrecenben vagy, szerintem ez nem sok idő. Én Szoboszlón lakom, szerintem tök jó kisváros, nyáron mondjuk sok a turista a fürdő környékén, de ez engem nem zavar.
2021. jún. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Hajdúszoboszló nagyon jó hely, hatalmas idegenforgalommal, így rengeteg lehetőséggel! Debrecen nagyon közel van - nem sokára négysávosítják a két város közötti utat, így valóban nem nagy ügy a bejárás - ráadásul még az Intercityk is megállnak Szoboszlón. (ennek megfelelően nem olcsó hely)

Mikepércs egy jó kis "alvó város", közel Debrecenhez (szerintem nemsokára hozzá fogják csatolni, mert a Déli Ipari Park nagyon gyorsan terjeszkedik; lassan összeérnek.

Hajdúböszörmény egy gazdag alföldi város, van gyógyfürdője is, meg kiemelkedő mezőgazdasága; a városszerkezete nagyon érdekes: körkörös, és így rengeteg körútja van, - eltévedni nem lehet. A keresztapám 25 éve jár ki Böszörménybe dolgozni - Debrecenből... autópályán.

2021. jún. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
68%
Hajdúsámson már fertőzöttebb szinte mint Hajdúhadház. Retek hely.
2021. júl. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy 8-as írja, Mikepércs nagyon közel van és egyre közelebb húzódik a város terjeszkedése miatt. Az én munkahelyemen sokan dolgoznak onnan (Debrecenben). Hajdúböszörmény szintén nagyon közel van, busszal is jól megközelíthető oda-vissza.
2021. júl. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!