Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Másnál is ilyen meleg van?

Másnál is ilyen meleg van?

Figyelt kérdés
Odaragadtam a takarómhoz reggelre, úgy kellett lehámoznom magamról. A szobám olyan volt, mint a szauna, vagy rosszabb. Szinte megfulladtam. Rücskös voltam és ragadt a bőröm az izzadtságtól. Nem káros ez a meleg?

2021. jún. 25. 14:52
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
83%

34 fok van a szobában benn. Panel. Csukott ablak és leengedett roló mellett.

Ha kinyitom az ablakot, lesz 38 fok.

Ez van.

2021. jún. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
89%
Közérzetre meg vízháztartásra rányomja a bélyegét, de az ősz szerintem teljes létszámban ér majd minket.
2021. jún. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
86%
29 fok van nálam és 67%-os páratartalom. Nem kellemes.
2021. jún. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
31%
Akit ennyire zavar miért nem szereltet be légkondit?
2021. jún. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Kellemes 24-26°C. Egyik legjobb befektetés a légkondi volt. Plusz 1-2 ventilátor, amik eljuttatják zárt ajtót kivéve persze, mindenhova. Télen is használjuk fűtésre is.
2021. jún. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
82%

"Akit ennyire zavar miért nem szereltet be légkondit?"


NA VAJON MIÉRT? HM? Elképzelni sem tudod miért nem?

2021. jún. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
15%

Ezért kellett volna tanulni, vagy jó vállalkozást csinálni.

mielőtt vettem kertes házat, három szobás tégla lakásban éltem, szobánként egy egy klíma volt, lakásban még a legnagyobb melegben is kellemes 20-22 fok volt.Ha hideget akartam levittem 18-ra.

Most vettem egy kertes házat, központi klímaberendezése van, elég drága cucc volt, de totál át lett építtetve mikor megvettem, ráköltöttem annyi, amit egy kisnyugdíjas egész életében nem keresett meg.

Még a duplagarázsom is hűthető fűthető, így a 2 BMW kocsim is mindig kellemes hőmérsékletben van.

2021. jún. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
79%

"Ezért kellett volna tanulni"


ELTE + PPKE + újra ELTE.

Elég lesz? vagy csináljak egy 4. diplomát is?

2021. jún. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
92%

"Még a duplagarázsom is hűthető fűthető, így a 2 BMW kocsim is mindig kellemes hőmérsékletben van."


Hogyne. A zsebkendő tele lett? Elélveztél?

2021. jún. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
62%

#6

Nem tudom, hogy egy havi átlagfizetést ki ne gondolna jó befektetésnek egy klímára ami évtizedekre megoldja a meleg problémát. Más szűk keresztmetszetet nem tudok elképzelni, esetleg albérletben lakik valaki, de hát ott is össze lehet dobni rá.


#8

Ugyan nem én provokáltam ki a válaszod, de ez esetben durván nem vagy képes pozicionálni magad a piacon.

2021. jún. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!