Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit tennétek önkormányzatis...

Mit tennétek önkormányzatis hangoskodó családdal?

Figyelt kérdés
6 éve vásárolt lakás, a ház egyetlen önkormányzati lakása pont mellettem van, ahol a család folyamatosan hangoskodik. Régen ebből nagyobb balhé volt, aztán évekig csendben voltak, most viszont mivel nincs munkájuk, állandóan otthon hallgatjék bazi hangosan a TV-t, kiülnek az ajtóm elé napozni, az egész heti gondjaikat végig kell hallgatni, mert kicsi a lakás és minden behallatszik. Kiteregetik a ruháikat feltűnően, tehát ha valaki jön hozzám, akkor először a szomszéd bugyogói néznek vele farkas szemet. Igazából szólni nem merek, mert elmondanak mindennek, volt, hogy meg is akartak támadni, de most már kezd nagyon idegesíteni és nem tudom, mennyi jogom van nekem tulajdosonként és nekik albérlőként. Ez az egyetlen tulajdonom van, de miattuk nehéz eladni vagy kiadni az ingatlant, mert "rontják az értékét". Nem tudom, mit tehetnék, el vagyok keseredve.
2021. jún. 28. 15:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Annyira szeretnem hogy az legyen a legnagyobb gondom hogy a szomszedom mer teregetni
2021. jún. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Annyira szeretném, hogy az legyen a legnagyobb gondom az életben, hogy a kifejtett problémából a teregetés szó ragadja meg a figyelmemet:D

Majd ha a te nyugalmadat tennék tönkre, miután napi 12 órát dolgozol, nem tudom mi lenne a legnagyobb gondod az életben.

2021. jún. 28. 15:29
 3/14 anonim ***** válasza:
0%

Az hogy zenelnek es beszelgetnek szintugy nem zavarna

Panelba nottem fel tudom milyen

2021. jún. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Hát ez nem panel, hanem kulturált társasház, ahol rajtuk kívül mindenki csendben van, viszont ők erre képtelenek, mivel egyikük sem dolgozik és mikor mondjuk én pihenni szeretnék már éjfélkor, akkor még ordít a TV olyan szinten, hogy az udvarra is kihallatszik, plusz egész nap a siránkozásukat hallgatja az ember még úgy is, ha be van csukva az ablak/ajtó. Azt hiszik, az övék a ház és üldözik azokat, akik a saját tulajdonukban laknak.
2021. jún. 28. 15:38
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Tehát egy tipik nagyhangú retek c.család. Sajnos csak menekülni tudsz. Iq semmi,bárhonnan és bárhogy közelíted a problèmát,támadásnak veszik majd és te maradsz szarban,még meg is vernek esetleg. Nehéz dolog,de valahogy megoldanám,hogy elhúzzak onnan. :/
2021. jún. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Az a szomorú, hogy évekig gyűjtöttem erre a kis lakásra 17 éves korom óta, egyetem mellett is szétdolgoztam magam és most kb ott tartok, hogy bezárom az ajtót és itt hagyom az egészet, mert el se tudom adni így:/ Persze, nekik nem szólhat senki semmiért, mert ők a hátrányos helyzetűek.
2021. jún. 28. 15:54
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

6

Sajnos ezek tényleg élősködő patkányok és ahová beköltöznek,ott ez lesz.. széttúrnak komplett,normál közösségeket. :(

2021. jún. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

A jog vonatkozik rájuk is. Ha csendháborítás van, akkor ki kell hívni a rendőröket. Sajnos csak 3. esetben van bírság.


A teregetésről pedig a többiekkel kell egyeztetni. Ha a lakóközösség úgy dönt, hogy ne lehessen, akkor nem lehet teregetni majd. Ezt nektek kell megoldani.

2021. jún. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
A költözés lesz a megoldás. Talán megpróbálhatnál hasonló jellegű vevőket találni, ha érted mire gondolok.
2021. jún. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
De ha nem tudja a vevő, hogy milyen ott élni, akkor megveszik simán.
2021. jún. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!