Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az mit mond el rólam, hogyha...

Az mit mond el rólam, hogyha mélyen és komolyan vettem olyan barátságokat amiket a másik fél visszafelé nem értelmezett ugyan olyan módon és mélyen?

Figyelt kérdés
Naiv voltam?

2021. jún. 18. 15:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A remény mindig megvan.

De sajnos sok az olyan kapcsolat aminek a másik oldalán egy önző, magával törődő ember áll.

Aki nem érti, nem értékeli a másikat.

Vagy csak egyszerűen nem tud hozzatenni semmit egy kapcsolathoz, hisz nincs semmije.

Se eggyüttérzése, se szeretete, se szíve.

2021. jún. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Vannak emberek, akik nem tudnak mélyek lenni a kapcsolataikban, mert egyszerűen nem tudják, hogy kell. Sokan nem is igénylik. Talán ilyen embereket fogtál ki.

Legközelebb hamarabb felismered majd őket. :)

2021. jún. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hogy mély érzésű és jó ember vagy, kevés emberismerettel.
2021. jún. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kérdező, én is ilyen vagyok. Nagyon sokaknak nincs igénye sem a mély kapcsolatokra, egyre inkább erre megy a világ.

Szerintem mély érzésű vagy te is, de nem veszed észre, kinek nyitod meg a szívedet és csalódsz. Nem tudom én se, mitől lehetnék jobb, talán majd az idő meg a tapasztalat... és azért 1-2 igaz barátot ki lehet fogni, azokat viszont ne engedd el :)

2022. máj. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!