Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Másnak is elege van már így...

Másnak is elege van már így nyáron a szomszédaiból?

Figyelt kérdés
Már ott tartok, hogy nem csak a hőség, hanem a szomszédok miatt is utálom a nyarat, és alig várom az őszt és az iskolát. Ebben a melegben még buggyantabbak, mint egyébként, főként az egyik a nyavikolo kislanyukkal. A 6 éves gyerek konkrétan most is üvölt a medencében, miután egész nap ezt a nyavikolást hallgatjuk, jól esik még este is. Nemrég építették az ablakunk alá a medencét , visszhangzik a gyerektől a konyha és az előszoba. Az a legjobb mikor több gyerek ordibal egyszerre és még a zene is megy. Ja és alighogy abba hagyja az egyik, razendit a másik szomszéd, három gyerekkel, akik trambulinoznak és csakis akkor természetesen, amikor már olyan idő van, hogy ablakot lehet nyitni. Nem bírom már ezt idegekkel, most is ideges vagyok,aludni se tudok, nem elég hogy egész nap ordibal a gyerek, még este is. Az a baj, hogy primitivek, ha szólnánk még nekik állna feljebb. Nyugtassatok meg, hogy nem csak nálunk vannak ilyen dolgok.

2021. júl. 13. 22:36
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
84%
Szomszéd utcában a gyerek konkrétan ordítva beszél, persze inkább azért, mert túl kell ordítania az elektromos autó zaját, amivel közlekedik az udvaron. Vagy a lábbal hajtott kismotorét, mert hát az is zörög. De azért is mert a rokonai adják alá a lovat. Minden medencés mutatványáért megtapsolják és magas fejhangon biztatják, hogy "Húúúúúú". De ezt kb. ilyen íves hangon, iszonyat magasan kezdi a nő, kiherélt fejhangon, majd kicsit lefelé ível. Félpercenként hujjog egyet. Úgy vagyok vele, hogy inkább a gyerkőc hangja, mint ezé a huhújjozó nénié.
2021. júl. 14. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Annyira rossz, hogy az ember már nem is szívesen van otthon ezek miatt. Pedig amúgy olyan nyugis, csendes környék lenne.
2021. júl. 14. 07:06
 13/24 anonim ***** válasza:
13%
Menjetek át szólni, megbeszélni ha elég bátrak vagytok hozzá. Vagy költözzetek tanyára, ott nincs szomszéd. Sok mindent nem tudsz tenni, ha békésen nem tudtok megegyezni. Max itt kisírod magad😄
2021. júl. 14. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
77%
Kerítés mellé félgázon jó olajos keverékkel had ketyegjen egy láncfűrész. Kíváncsi leszek ki bírja tovább. 😂 Nálam bevált a dolog csak szólok.
2021. júl. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
65%
#13 Még véletlenül se a másik alkalmazkodjon. Oke;)
2021. júl. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Sovány vigasz ugyan, de én hiszem, hogy az ilyen emberek visszakapják majd ezt az élettől. Fogunk mi is még remélhetőleg gyerek partikat tartani. Mi is gondoltunk már mindenre, hogy mit kéne az ablakon kidobni meg milyen zajt kéne csinálni. Kompresszor, felújításos zajok mind felmerultek, csak az meg olyan hangos, hogy minket is zavar. Zenét is nyomathatnék nekik, tisztán hallanák, de kinézem belőlük, hogy akkor még jobban felhangosítanák a sajátjukat.
2021. júl. 14. 09:35
 17/24 anonim ***** válasza:
89%

Vegyél egy jó hangos flexet, tedd le a kerítés/fal mellé, kapcsold be, és hagyd úgy.


Majd rájönnek, hogy a hangoskodásuk összefügg a flex működésével.

2021. júl. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Régen ugyanez volt, mnidenki a ház előtt élte az életét családostúl. Most elköltöztem, itt lekopogom eddig a nyár a legjobb.

Télen állandó hupogások voltak meg minden, most egész tűrhető.

Kintről meg annyira sok zaj nem szúrődik be, meg az ablakok is sokat vannak csukva a 33-35 fok miatt meg a tűző nap miatt.

Este meg már egész nyugi van általában.

De igen, sokat szenvedtem ezek miatt mig a szüleimnél éltem, az baj volt mikor a bokszzsákot vertem, de mikor az ablakom alatt pofáztak egész nap, az teljesen rendben volt nekik.

Egész nap fejhallgató, zene meg sorozatok. Ez volt a megoldás meg csukott ablak és ventillátor.

2021. júl. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
0%

Mi nem vagyunk jóban a szomszédokkal, ezért direkt üvöltetem a gyerekeimet, ha maguktól is üvöltenek, sosem szólok rájuk, hagy b@ssza szét az ideg😂 a szomszédokat. Úgysem tud csinálni semmit, csak eszi a méreg😂

13#

2021. júl. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
#19 Szóval direkt idegesíteni a másik jó buli. :D Értem....
2021. júl. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!