Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Loptak tőlünk mit kellene...

Loptak tőlünk mit kellene tenni? (többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Apám nyugdíjas,és egy szociális munkás 11óra,és 11:30-között ebédethoz. A környékre költözött egy roma srác a haverjával.A kapun belül a kerítéshez van rögzítve egy műanyag doboz, és abban szokott lenni a csere ételhordó. Ma egyedül voltam itthon, és nyitva volt az ablak. Hallottam, hogy ki cserélik az ételhordó. Majd halk cigány motyorgást, na mondom várok egy kicsit, nem mondanám, hogy kedvelem őket. Ellopták az apám, és az én ebédemet. A szomszédnak van kamerája, és látszik hogy viszi a roma gyerek az ételhordó. A szomszéd felesége nézte vissza a felvételt. A szomszéd este jön haza. A szomszéd felesége azt mondta, hogy nem akar gondot, hogy tőle van az információ. Viszont ha rendőrség is látná a felvételt akkor ott lenne a bizonyíték.... Ti mit tennétek?



2021. júl. 19. 14:39
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Te fiú vagy?
2021. júl. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Szerintem eddig is egyértelmű volt az írási stílusomból,de nem csajok szoktak meginni 3 felest,és kockáztatni a balhé létrejöttét.Igen férfi vagyok,ma lettem 43 éves.
2021. júl. 20. 21:23
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
Új törvény van, felhasználható, és figyelembe vehető bármilyen felvétel, ha a bíróság úgy ítéli segíti az ügy megoldását. Bár az érték amit elloptak olyan alacsony semmit nem kapnának.
2021. júl. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%

Én mondjuk kimentem volna, ha hallják hogy ott vagy akkor alapból visszább vesznek.

Nem a szomszédon kell pattogni, nem fogja az ebédetek miatt összeveretni magát.


Lehet jelenteni a rendőrségen, de semmit se tesznek. A rendőrök is félnek tőlük.

Pl az én szomszédaim lazán beugrálnak másokhoz a kerítésen keresztül. Telefirkálják a környező házak falait. Szemetelnek. A helyi bíróság előtti virágos teret szétb4szták. Erről videófelvétel is készült.

Tettek valamit a rendőrök? Nem. Elbeszélgettek velük kedves, baráti hangon. Teljesen megalázkodtak nekik, és azt is elmondták ki vette fel őket videóra! (hallottam a beszélgetést)

Szoktak hangosan zenét hallgatni, akkor is kiadják ki jelentette őket.nem szabadna, de megteszik..


Inkább azt kellene tusztázni hogy csengessenek ha viszik a kaját.

2021. júl. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!