Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Jelez a szomszéd hogy bajba...

Jelez a szomszéd hogy bajba van? Sos?

Figyelt kérdés
Fura vibráció vagy Morzé jön a szomszédból (indiaiak) minden éjszaka kb 2 hete. Ma kint volt a rendőrség náluk de aztán elmentek.. olyasmi érzésem van h valaki itt bajba van. Vélemények??

2021. júl. 28. 23:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
54%
Lehet túlgondolod.
2021. júl. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

. . . _ _ _ . . .


Ez az SOS morze kódja.

Ezt hallod? 3 rövid, 3 elnyújtott, 3 hosszú kopogás.


Ha nem, hanem össze-vissza, ritmustalan, néha fel-felhangzó koppanásról van szó, akkor lehet hogy csak a házban tágul valami anyag éjszaka a hőmérsékletváltozástól. (Nálunk a terasztető kopog úgy, mintha valaki kaparná, pedig csak a nappali-esti időjárás teszi.

2021. júl. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

*bocs, félre írtam


" 3 rövid, 3 elnyújtott, 3 RÖVID kopogás."

2021. júl. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Az SOS morse megfelelője:

...

---

...


Ha ezt hallottad, akkor tényleg SOS-t kopogtak, de ettől még nem leszel okosabb - úgy, ahogyan a rendőrök sem, - mert önmagában az, hogy "Mentsétek meg lelkeinket!", kevés információ arra nézve, hogy milyen jellegű segítség kellett volna nekik!

Elrabolták, kirabolták őket?

Meg fogják ölni?

Ezek megállapításához kevés információt tartalmaz ez az üzenet.

2021. júl. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Második: igen szabályos rezgés,- 3rövid 3 elnyújtott 3 hosszú mintha a telefon rezegne. De minden este és éjjel pl most is volt 2x egy 5 perce.
2021. júl. 29. 00:12
 6/17 anonim ***** válasza:
Mi a sejtésed? Miért jelezhet?
2021. júl. 29. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
87%

Valószínű, hogy fizikálisan is a telefonja rezeg és áthallatszik hozzád. Egyszerűen csak arról van szó, hogy ez a telefonján az illetőnek a csengőhangja! Ennyi!

Kapaszkodj meg: az összes ismerősöm nevéhez egy morse-kód van rendelve a telefonomon, - lényegében a monogramjuk. Ha tőlem 10 méterre csörög a telefon, akkor is azonnal tudom, hogy név szerint ki keres!

2021. júl. 29. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Hát szerintem biztos h valami gáz van.. lehet fogva van tartva.. Eddig nem voltak ilyen rezgések. Csak 2 hete kezdődtek. Érdekes eljön este 9-10 óra és elkezdodik egészen kb éjjel 1-2 ig.
2021. júl. 29. 00:22
 9/17 A kérdező kommentje:
Átkopogtunk a falon és pár másodperc után jött is a rezgés.
2021. júl. 29. 00:24
 10/17 anonim ***** válasza:
Szerintem alaptalanul aggódsz. Ha fogva tartanák, akkor idő kérdése, hogy fény derüljön egy-két oda nem illő apróságra. Akit nem akarsz megölni, azt nyilván nem engeded el, hogy ő vegyen kaját magának, de élelmezni, ellátni olyan szinten, hogy ne haljon bele az arany tojást tojó tyúk a fogva tartásba, szükséges. Tehát ha meg akarod nyugtatni magadat, akkor figyeld diszkréten a céllakásba, ill. az onnan kifelé irányuló mozgást, annak rendszerességét. Ha kockázatmentesen meg tudod oldani, nézd meg fizikálisan, hogy az jár-kel-e be-ki a lakásba, aki oda való vagy sem! Szerintem nem lesz probléma, - idővel megnyugtató választ fogsz kapni! Ne gondold jobban túl ezt az egészet, mint ami valójában a jelenlegi adatok alapján! Valamiből, valahogyan élnek! Dolgozni járnak, rokonaik vannak! Nyugi!
2021. júl. 29. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!