Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Jelez a szomszéd hogy bajba...

Jelez a szomszéd hogy bajba van? Sos?

Figyelt kérdés
Fura vibráció vagy Morzé jön a szomszédból (indiaiak) minden éjszaka kb 2 hete. Ma kint volt a rendőrség náluk de aztán elmentek.. olyasmi érzésem van h valaki itt bajba van. Vélemények??

2021. júl. 28. 23:31
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyire komolynak véled a helyzetet, kopogd le nekik:

-.-. .- -.

..

.... . .-.. .--.

-.-- --- ..-

..--..

-... -.-


-Can I help you ? (bk) (-Tudok segíteni neked?)


Ahol vonást látsz, ott próbálj meg három pontnyi szünetet hagyni a következő koppintás előtt!

Az egymástól elválasztott sorok között pedig - nagyjából - hét pontnyit, tehát lényegesen hosszabbat...

2021. júl. 29. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmit sem lehet kizárni. Nem tudod felvenni hangrögzítőre, hogy megoszd velünk? Egyszerűen megöl a kíváncsiság, hogy halljam, ezen gondolkodom mióta olvastam a kérdésed. Úgy talán megtudnánk állapítani, hogy egy ütemes, vagy rendezetlen kopogásról van szó (, mert ha sokáig hallgatja az ember, talán akkor is rendszert hallhat bele, ha valójaban nincs is).
2021. júl. 29. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
-Szívás lesz, ha válaszolnak valamit és a kérdező nem tudja nekünk hitelt érdemlően "levenni", közvetíteni...
2021. júl. 29. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%

Túl sok krimit néztél.

Nem lehet, hogy azért kopogtak vissza, hogy fejezd be a kopogást?

2021. júl. 29. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nos, úgy tűnik, sikerült menet közben "bólintanod" egyet, - elaludtál, - tehát - szerencsére - nincs komoly okod aggódni! Most pedig megyek én is, alszom egy jót erre a "nagy ijedtségre"! :D
2021. júl. 29. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
31%
Na ez a kérdés is olyan, hogy a kérdező a "Valaki figyel" c. Carpenter-filmbe képzeli magát. Hozom a kukoricát. 😎
2021. júl. 29. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Szerintem a legtöbb átlag ember nem ismeri a morze jeleket.

Lehet csak szórakozik valamelyik, mondjuk van náluk egy gyerek aki kopog

2021. júl. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!