Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mi a baja lakótársamnak?

Mi a baja lakótársamnak?

Figyelt kérdés

Sokszor hallom, hogy sír esténként, meg látom h olykor vannak rajta frissebb vágások.


Palija van ,de külföldön él.

Sose megy sehova, mindig búval baxott.


Totál kivagyok már a sírógörcsöktől mert hisztérikusan hüppög.


Tudom nagyon önző vagyok, de miért nem kezelteti magát ha ennyire beteg? Még a végén nekem esik késsel.

Bár azt látom, hogy a gykn is egyre nagyobb divat ez a depiség.



2021. aug. 2. 00:39
 1/10 anonim ***** válasza:
72%

Mondd meg neki, hogy ez tarthatatlan. Szívesen segítesz neki orvoshoz jutni,

kezeltetnie kell magát, mert ez nem visz sehová.

Téged zavar, nem tudod kipihenni magad.

2021. aug. 2. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ja és nem tudom nem akar v nem tud aludni de kb 2-3 órát alszik folyamat császkál.
2021. aug. 2. 00:41
 3/10 A kérdező kommentje:

Már mondtam neki h elkísérem meg beszélje meg velem ha van valami de azt mondta nem akar gyógyszereket szedni, meg minek mondja el ha úgyse tudok vele mit csinálni. Hát jó a pasiját hazarángatni nem tudom ez tény.

De volt egy időszaka h szedett vmit de attól meg sokat aludt. De legalább aludt meg nem bögött folyamat

2021. aug. 2. 00:43
 4/10 A kérdező kommentje:
Lehet 😂😂😂
2021. aug. 2. 00:48
 5/10 anonim ***** válasza:
10%
4-nel a pont. Alávagni rendesen, aztán olyan jót aludna... Másnap semmi baja nem lenne
2021. aug. 2. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
71%
Maceráld, hogy menjen legalább pszichológushoz, az nem ír gyógyszert, de ha vagdossa magát, akkor pszichiáterre és gyógyszerre is szüksége van a saját érdekében. Győzd meg, hogy nem kell a depressziótól szenvednie, mert gyógyítható.
2021. aug. 2. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
97%
Mondd el neki, hogy segítségre mindenképpen szüksége van. Kezdje azzal hogy mesélje el neked, hogy mi bántja, mi miatt viselkedik így. Az nagyon rossz jel ha vagdossa magát. Mindenképpen orvoshoz kellene fordulnia.
2021. aug. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%
Barátkozz össze vele – ha eddig nem tetted meg –, férkőzz a bizalmába, így idővel biztosan beavat majd a problémájába! Már ez is sokat jelentene neki, hogy van kinek "kisírnia" magát.
2021. aug. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
76%
A vagdosás kvázi "néma segélykiáltás". Ha már egyszer a lakótarsad, próbálj vele összebarátkozni és támogasd. Szinte biztos vagyok benne, hogy ha kapásból annyit mondasz, hogy menjen orvoshoz, akkor semmi nem fog történni. Néha egy jó szó is segít valamennyit.
2021. aug. 16. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Én megpróbálnék minél gyorsabban elköltözni. Nehogy már a kérdezőnek kelljen magára vennie egy vadidegen problémáját, csak azért, mert lakótársak.
2021. okt. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!