Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit csináljak, ha a lakòtársam...

Mit csináljak, ha a lakòtársam nem akar velem barátkozni?

Figyelt kérdés
Kicsit szétszórt, de alapvetõen normális lány. Szoktunk beszélgetni, de ő egész nap futkoz jobbra-balra, dolgozik, edz, párját látogatja. Èn a kovid alatt elmagányosodtam, a családom messze van, barátaim végeztek az egyetemen. Idegesít, hogy hárít, amikor megkérem, hogy maradjon otthon egy hétvégére, és csináljunk programot. Havi egy alkalomba nem halna bele. Én mentem oda később, igazából ő a főbérlő, mert a tulaj a keresztanyja.
2021. júl. 21. 13:16
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
97%

Hát, ez pech.

Erőltetni nem lehet. Keress mást.

2021. júl. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
98%

Ne akaszkodj masra. Mondjuk amit elmeseltel, lehet csak a jeghegy csucsa, es mar menekul is toled.

Csak max megbizhato, tiszta berlo vagy.

2021. júl. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
98%
de miért ne halhatna bele havi egy programba, ha nem akar veled lenni? keress magadnak saját barátokat, őt meg hagy békén.
2021. júl. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
98%
Keress máshol barátokat! Ő a lakótársad, nem a barátod. Nem kell veled barátkoznia, ha nem akar.
2021. júl. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha a többszöri közeledésed ellenére sem akar veled barátkozni, akkor sajnos nem tudsz mit tenni...

Nem erőltetheted rá a társaságodat, barátságodat, ha ő nem akarja...

2021. júl. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
98%
Nem kell vele barátkozni. Miért probléma, hogy a barátaid végeztek? Ettől még találkozhatsz velük, vagy járj el te is edzeni, keress munkát magadnak stb.
2021. júl. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
98%
Ne erőltesd, ha látod, hogy nem vevő rá. Közösségi oldalon keress eseményeket, járj el rendezvényekre, találj valami új hobbit, ahova menni kell, és többen vagytok, ilyen helyeken tudsz ismerkedni. Vagy tölts le valami ismerkedős appot, nem csak társkeresők vannak.
2021. júl. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
99%
Lehet nem kedvel, nem barátkozos, vagy csak simán azt hiszi, hogy gerjedsz.
2021. júl. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
97%
Én a lakótársad helyében másik albérletet keresnék, ha valaki így rám akaszkodna.
2021. júl. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
87%
Nem halna bele. Engem kirazott a hideg ettol. Ahogy ezt irtad, meg azt is el tudom kepzelni, hogy az is elriad, aki maskulonben baratkozna. De amennyiben ez a lakotars vilagossa tette, amiert irigylem, mert sokan nem merik, hogy semmi program, ez szigoruan egy egyertelmu nem.
2021. júl. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!