Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Sopron vagy Siófok a jobb...

Sopron vagy Siófok a jobb város szerintetek?

Figyelt kérdés

2021. aug. 2. 14:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez elég furcsa kérdés, két random város összehasonlítása.

Nem mindegy, hogy turizmus, vagy élés szempotjából nézed. Ha turista vagy, és fürödni vagy bulizni akarsz, akkor Siófok. Ha kultúrált, szép belvárosra vágysz akkor Sopron. (amúgy siófoki vagyok)


Élés szempontjából:


1. Siófok gyakorlatilag csak a turizmusból él, Sopronnak viszont megadatott az a lehetőség, hogy Ausztriába átjárjanak az emberek.


2. Sopront nem igazán ismerem, feltételezem, hogy az is elég drága, de Siófokról tudom, hogy nyáron nagyon felmennek az árak. Meg amúgy évközben is elég drága.


Ha esetleg konkrét paramétereket mondasz, mi alapján határozzuk meg, akkor megpróbálom.

2021. aug. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 meszike91 ***** válasza:
100%

Szerintem is értelmetlen a kérdés, két egészen más városról van szó.


Drágának mindkettő drága, de szerintem Sopronban a méreténél fogva is több lehetőség van. Meg talán egy "több lábon álló" város. Siófok szerintem nagyon a Balatonra épül.

2021. aug. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
37%

Sopron. Viszonylag olcsó a lakhatás, auaztriában pedig nagyon jól tudsz keresni.


Siófok viszont teljes katasztrófa. Télen még úgyahogy... kellemes kisváros, sok szolgáltatással, jó közlekedéssel, szabadidős tevékenységekkel. De nyáron lehetetlen ott élni. Egy büdös koszos prolitelep. Hányinger.

2021. aug. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
72%
Sopron. Siófok tele van c1gánnyal, amúgy is vonzza a bűnözőket a sok disco, szórakozóhely. Bár, ha te bűnöző vagy, akkor nyilván Siófok.
2021. aug. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az egyre több újgenerációs arcfelismerő kamerák miatt folyamatosan csökken a bűnözés Siófokon. Egyedül a Petőfi sétány az, ahol méregeti a sok f@szfej hogy mekkora bré van a gatyájába, és ezáltal generálódnak kisebb-nagyobb incidensek...
2021. aug. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!