Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Érdemes Tiszavárkonyra költözn...

Érdemes Tiszavárkonyra költözni? Szerintetek mennyire élhető hely? Milyen a lakosság, a közbiztonság?

Figyelt kérdés
Családi házat vennénk a faluban. Ottjártunkkor elég rendezett településnek tűnt, de remélem, valaki ezt megerősíti vagy megcáfolja itt. Köszönöm annak, aki érdemi választ ad!

2021. aug. 9. 23:14
 1/3 anonim ***** válasza:
81%
Tobbszor lattak ott vendegul, es megismertem par csaladot, embereket. Pestikent ott lenni teljesen korrektnek tunt. Bar nem koltoznek oda (tul kicsi, tul messze van), de ott lenni mindig jo volt.
2021. aug. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kedves 1-es! Ha valakinek van még infója, ne habozzon leírni! :)
2021. aug. 10. 21:49
 3/3 anonim ***** válasza:
Én többször szoktam oda járni mivel ott él ismerősöm nagyon kultúrált hely, mindenki köszön mindenkinek és alig vannak ott romák. Ha egy roma ember hosszabb ideje ott tartózkodik akkor a rendőr sűrűn arra el fog haladni úgyhogy a közbiztonság nagyon jó.
2023. máj. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!