Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ha Budapesten Váci úton lesz...

Ha Budapesten Váci úton lesz a munkahelyem a 13.kerületben, akkor melyik kerületben érdemes albérletet keresni, ha a Belvároshoz is szeretnék viszonylag közel lakni?

Figyelt kérdés
2021. aug. 16. 14:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyugati környékén.
2021. aug. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kérdés, kinek mi a viszonylag közel. Meg kerületen belül sem mindegy, hol, főleg ha az embernek nincs autója és tömegközlekedéssel akar számolni.

Én pl. Zuglóban lakom, villamosvonalon, Váci úti munkahelyem van szintén, kb. fél óra alatt bent vagyok tömegközlekedéssel is. Nekem ez elég jó, és úgy gondolom, a belvárost is könnyen elérem (Deák pl. szintén közel van tömegközlekedéssel). De valakinek már ez is "urrramissssteeeen, hát annyit nem akarok ám utazniiiiii" kategória.

Amúgy nyilván, 13. kerület a munkahely miatt kézenfekvő megoldás. 8. kerület bizonyos részei sincsenek messze.

2021. aug. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igazából ha a város szélén de van vasút, akkor szerintem mindegy.
2021. aug. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%
Nyilván a környéken, újpest pl, metróval hamar ott vagy. Mennyi pénzed van? Attól is függ.
2021. aug. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A Váci út elég hosszú ám!

Az lenne a cél, hogy kb. azonos távolságra legyél a munkahelytől és a bevárostól is? Nézd meg a térképet és keresd meg a kettő közötti területet.

2021. aug. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mennyid van rá? Hány percre akarsz lenni? Mik a szempontok. Kicsit konkretizáld.
2021. aug. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!