Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Van aki új életet kezdett...

Van aki új életet kezdett BP-en és nem bánta meg?

Figyelt kérdés
Itt ahol lakok már abban a helyzetben vagyok, hogy utalok kimenni az utcára mert félek, hogy ismerősök vagy haragosok látnak. A rokonom fent lakik és hozzá tudnék menni szobát bérelni.
2021. aug. 21. 20:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kezdhettem volna, meg mehetnék most is oda, de nekem nem nagyon jött be a nagy városi élet. Kis városban is lehet jól érezni magad, jól élni stb...neken legalábbis ez a véleményem.
2021. aug. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
17%

Tudod kik nem bánják meg? A külföldiek, beruházók, vállalkozók, egyéb fusizós egyének... és olyat is írjak amit más is szeretne látni, tanult emberek akik jó magas pénzért melóznak.

Az országban nem lehet megélni normálisan, minek kéne még egy burkolónak oda költöznie Debrecenből, hogy aztán az annyival több megkeresett pénzét, a lakhatásra és megélhetésre lője el?

2021. aug. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ismerek ilyen embert.


Mi okod félni az ismerőseidtől? Miért haragosak rád a haragosaid? Ezek a lényegi kérdések.

2021. aug. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagymamám. Keményen küzdött, és csodás élete van már 80 éve.
2021. aug. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Épp mostanában készülünk felköltözni Debrecenből, a párom itt elvesztette az állását a covid miatt és sajnos egyetlen cég sem fizet annyit, mint az előző, pedig sok interjún volt. Pesten majdnem a dupláját ajánlották ugyanazért a munkáért (hegesztő). Rengeteg ismerősöm felköltözött az elmúlt években, de senki sem jött vissza, azt hiszem ez jó jel.
2021. aug. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én több emberről is tudok, akiknek nem jött be a pesti élet. Mi egy éve költöztünk fel a párommal, de nemrég szakítottunk, és én is vissza fogok jönni Debrecenbe. Nincsenek ott ismerőseim, egyedül vagyok, nincs értelme maradnom.
2021. aug. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!