Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Panelban élők ( nem 10.emelete...

Panelban élők ( nem 10.emeleten ): van olyan aki NEM hallja a szomszédját egyáltalán? Én az alsót és a felsőt is hallom. ISzonyat zavaró!Panelosok, hahó?!

Figyelt kérdés

2021. aug. 30. 16:23
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Felső lakó felújított, leszigetelt mindent, olyan, mintha nem lennének otthon soha. Másik szomszéd meg soha nincs otthon. Alsót hallom egyedül.
2021. aug. 31. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

10-es világos én sem azt mondom hogy lárma van de lehet hallani hangokat fentről, bár nem mindegyik fentről van ami lentről jön.


Viszont oldalról semmit.

2021. aug. 31. 09:58
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Oldalrol en sem hallom. Felul alul ha buli van,hangos beszelgetes,vki felrohog. De wc t furdest sose,zene is athallatszik,ha hangos. Meg hat a felujitas,az kegyetlen,ezen kivul nalunk is halk
2021. aug. 31. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
13-as végre egy IGAZ válasz
2021. aug. 31. 11:55
 15/20 Hintalow ***** válasza:
100%

Káposztásmegyeren élek, 1 emeleten (magasföldszint, alattam nincsenek lakások)

Szerencsére itt volt a panelépítés "vége", 92-93 körül adták át a házat, így építéstechnikában a legjobbak, a vizesblokkokban max a lehúzott wc hallatszik, ahogy megy le a víz. Oldalról semmi, max a baloldali szomszéd szokott részegen mecset nézni és ordítani, ha gólt rúgnak, de az is inkább a nyitott ablakokon keresztül hallatszódik át.

Fölöttem szintén nyugi, régebben asszem volt némi dübögés, de vagy cserélődtek a lakók, vagy nagyobbak lettek a gyerekek és már nem rohangálnak, mert megszűnt már évek óta.

Legjobban talán az hallatszik, hogy alattam van a külső előtérből (ahol a postaládák vannak) a lifthez/lépcsőhöz vezető ajtó, és annak a csapódása eléggé hangos ha nem óvatosan csukják, hanem csak elengedik. Meg kéne nézni a behúzókart, mert annak meg kéne fognia, csak mindig elfelejtem.

2021. aug. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
80%
Én 4 emeletes 4. emeletén lakom. Szó szerint semmit sem hallok.
2021. aug. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
16-os persze jól van
2021. aug. 31. 15:16
 18/20 anonim válasza:
69%
Pedig így van.
2021. aug. 31. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
92%
A kérdező igazi retkes panelproli, csak a neki tetsző válasz a válasz mindenki más hazudik :D
2021. aug. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Szándékos kalapálást, radiátorverést szoktam hallani, de ilyen élettel jaró zajokat alig. Mondjuk ha porszívóznak felettem, azt egy picit hallom, de egyaltalán nem zavaró mértékben. Wc zéseket, ilyesmit nem szoktam hallani.

Régebben volt két magassarkúban topogó nő egy masik panelban, az kegyetlen volt.

2021. szept. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!