Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Budapest miért néz ki olyan...

Budapest miért néz ki olyan gettósan?

Figyelt kérdés

Rengeteg régi, romos ház és piszok, mindenhol hajléktalanok.

Vidékről jöttem fel Pestre egyetemre. Az egész város nagyon nyomasztó.

Egy vidéki megyeszékhely sokkal élhetőbb. Zalaegerszegen pl nem látom azt a nyomort, amit Pesten.



2021. szept. 8. 21:28
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
87%
Ne a gettó negyedekbe keresd a szépet Pesten. Minden nagyobb városba van afféle környék, Pesten szimplán csak nagyobbak.
2021. szept. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
73%
Akkor lakj Zalaegerszegen!
2021. szept. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
19%

En orulnek neki,ha a csovest megsemmisitened . Sajnos a hulye kulfoldiek adogatnak nekik penzt ,igy fenntartja a csovesek logos semmittevos piocaeletmodjat.



Annak is orulnek,hogyha ujrafestened a hazak homlokzatat . Itt igazabol az adott haz tulajai kellene,hogy megszavazzak es fizessek a felujitast. De ugye tudjuk mennyi a befekteto es az igenytelen visszamaradt orszagbol jovo berlo.


Meg megtanitanad az embereket,hogy a szemetet a kukaba tegyek. Sot kerjenek a fkf.hu-tol meg tovabbi kihelyezett kozteri kukakat. (En is irtam nekik,h x keresztezodesben sok a szemet rendszeresen,szukseg lenne kukakra. Pontos hely megjelolessel. Ki is raktak egy reszukre. A tobbinel hegyekben all a szemet erthetetlen modon…)


Egy budapesti oslakos

2021. szept. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
15%
Akkor takarodj Zalába, b*szdmeg.
2021. szept. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
85%

Hát menj a szebb részekre akkor. Én mindössze 3 évet éltem ott vidék után (most pedig Hollandiában élek) és még mindig az egyik legszebb városnak tartom. Értelemszerűen nem minden része kellemes, de azért a 4-es 6-os vonalán belül és Budán bőven vannak gyönyörű helyek. Elvétve azonokon kívül is. Én úgy vettem észre, hogy mindenki olyannak látja a várost, amilyennel látni akarja.


A hajéktalanság egy valódi probléma, de ezzel jár az embertömeg és a megfelelő szociális háló hiánya.

2021. szept. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
82%
A kormány bünteti a fővárost, mert nem rá szavaztak. Sokkal több pénz kéne egy ekkora város karbantartására, ehelyett elvonják az iparűzési adót és idén jópár hónapig még a parkolási díjat is. A fideszes városokat fejlesztik.
2021. szept. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
58%

2012 körül még nem volt ilyen hányás a főváros... 9 év alatt nagyon lerombant.

Ahova egyetemre jártam, abban az utcában (körút belseje) keseltek, eroszakoltak (ugyanabban az évben). Nyomasztó, büdös, romos hely, sok frusztrált kisemberrel. Sajnálom H meg kellett ezt tapasztalnod. :/

2021. szept. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
31%

"2012 körül még nem volt ilyen hányás a főváros..."


Akkoriban egy kollektív okádék volt az egész, ahhoz képest most fényévekkel van előrébb...

2021. szept. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
83%

Amúgy aki csak ennyit lát belőle, hogy "csövesek meg romos házak" az soha nem is járt igazán Budapesten, nem fedezte fel igazán a várost.


Na meg miről beszélünk, amikor 1-2 kerület pont olyan mint egy vidéki nagyváros.

2021. szept. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
63%
Mert fidesz troll vagy kampanyidoszakban.
2021. szept. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!