Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mért jönnek be az ilyen...

Mért jönnek be az ilyen emberek a társasházakba?

Figyelt kérdés

Erzsébet körúton lakom.


Rengetegszer van, hogy a ház ajtajánál vagy picivel távolabb egy hajléktalan áll és ahogy meghallja az ajtó nyitását konkrétan elkezd futni hogy bejusson.


Egyértelmű okokból.


Átrágja magát a kukákon és esetleg bent is alszik az épületben.


... de amit nem értek és egyre többször találkozom vele, hogy viszonylag jól öltözött egyátalán nem hajléktalan kinézetű fekete férfiak csinálják ugyan ezt. Kb hetente találkozom ilyen esettel és mindig más.


Nem, nem laktak az épületben.


Nem, nem látogatnak senkit. Nem nyomogatják a számos kaputelefont, csak ahogy meghallják az ajtó nyitódást rögtön befurakodnak.


1-2 hajléktalan szerűen nézki, de többnyire átlagosan vagy jól öltözöttek. Egyiket láttam már a kukáknál hogy kicsit ki nyitotta és nézegette őket.



2021. aug. 30. 21:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem neha van hogy megyek valakihez, es lusta vagyok felcsongetni, ezert ha pont jon valaki akkor beslisszolok mögötte. Nagyon furin neznek ram mindig, mondjuk en a kukákat nem nezegetem meg:DD
2021. aug. 31. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Biztos csomagok cserelnek gazdat a szemetesbol. Az az a kornyek..tudod drog stb.
2021. aug. 31. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!