Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A pesti egyetemisták hogy...

A pesti egyetemisták hogy bírják ki, hogy kis lyuk albérletekben laknak?

Figyelt kérdés
Vidékről jöttem fel Pestre egyetemre, de nekem nagyon nem tetszik ez a környezet.

2021. szept. 13. 16:35
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
87%
Ki tud megfizetni ott egy albérletet? Kollégiumban laktunk. Nem kis lyukban, hanem kis lyukban 3 balf***sszal. Lehet, hogy nem kéne magad sajnálni. Más úgyse fog...
2021. szept. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy nincs más választásuk, már ha egyáltalán megengedhetik maguknak az albérletet. Én kollégiumban laktam, először nehéz volt, aztán megszerettem. Mert nem csak abból állnak az egyetemi évek, hogy egy kis lyukban laksz, hanem sok jóból is.
2021. szept. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
98%
aki csak ennyit el meg belole, az sehogyan.
2021. szept. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:

#1

Kollégiumba jelentkeztem én is, de nekem nem adtak. Albérletre meg vehettem fel diálhitelt

2021. szept. 13. 16:51
 5/32 A kérdező kommentje:

Én pl nem járok bulizni, szóval nekem az, hogy nagyvárosban lakok, semmi pluszt nem ad. A lehetőségekkel nem élek. Tényleg csak annyit élek meg belőle, hogy kis lyukban élek.

Hiányzik a vidéki ház, az udvar, még a tyúkok is.

2021. szept. 13. 16:53
 6/32 anonim ***** válasza:
91%
Mert a nagyvárosban csak bulizni lehet? 😂 Jaj...
2021. szept. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
98%
Szerinted egy nagyvárosban a lehetőségek kimerülnek a bulizásban? Van rengeteg kulturális program, pl. mozi, színház, kiállítások, történelmi városrészek megnézése stb, ezenkívül évfolyamtársakkal összeismerkedhetsz, mehettek bandázni, városba, kirándulni, kávézóba, koncertre, különféle programokra, de kereshetsz az érdeklődésednek megfelelő programokat, társaságot is stb. Millió a lehetőség. Persze ha te úgy döntesz, hogy ezekből semmit nem kérsz, hanem inkább keseregsz a kis lyukban, akkor egészségedre.
2021. szept. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
57%

Én azt nem értem, hogy az ilyen "hiányoznak a tyúkok" típusú emberek mi a bánatnak mennek egyetemre?


Nem mindenkinek való a nagyváros, most akinek az az élete, hogy otthon ül, az maradjon akkor otthon.


HA annyira szűklátókörű, hogy neki a nagyváros = bulizás és semmi más lehetőséget nem képes kihasználni, az ne lakjon ott.

2021. szept. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 Metionin ***** válasza:
98%
Úgy hogy tudják, ez egy szükséges rossz de tanulni akarnak hogy jobb jövőjük legyen. Időnként áldozatokat kell hozni a céljainkért. Ha megtehetnék, gondolom ők sem 5-en laknának egy albiban meg 3-an egy szobában a kolikban.
2021. szept. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
43%
Saját lakásom van egy utcára az egyetemtől. Annyira nem szar
2021. szept. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!