Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szerintetek ezek mennyire...

Szerintetek ezek mennyire gáz/vállalhatatlan állapotok egy lakásban?

Figyelt kérdés

Egy konyhás, fürdős, 1 szobás lakásom van.

A fürdő: régi csempe, de új bútorokat vettem, heti 2x tetőtől-talpig kitisztítom. A wc-t és a kádat minden nap.

Konyha: Régi konyhabútor, régi tűzhely, de szép, modern étkezős asztal-szék szett és új laminált padló. Szintén minden főzés után takarítom a tűzhelyt, magát a helyiséget heti 2-3x

Szobám: Régi és új bútorok vegyesen. Új laminált padló, friss festés. Pár bútor kicsit ütött-kopott. Szintén tisztán van tartva, majdnem napi szinten.


2021. szept. 19. 17:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, mi a gond ezzel?
2021. szept. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Nincs ezzel semmi baj. Tiszta, rendezett. Ezzel már a magyar lakosság felső egy harmadában is vagy.
2021. szept. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, miért lenne? Lehet, hogy régi, de tisztán tartod. Szerintem vállalható. Aki ezek miatt beszól, az paraszt.
2021. szept. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy "sznobnak" lehet szar, de hidd el, ha pincébe laknál se néznélek le én.
2021. szept. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%
Gáz, hogy tisztaság mániás vagy, de a lakás nem az.
2021. szept. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ami nálunk van, annál messze nagyobb tisztaságot tartasz. Ha nem érzed elég jónak az összhatást, akkor csökkentsd a színek mennyiséget, egy-egy olcsóbb kárpitcsere, függöny, vagy virág még fel tudja dobni az egészet.
2021. szept. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Katona Dius ***** válasza:
100%
Tök mindegy, hogy régi vagy új a bútor. A lakás tisztán van tartva, szerintem ez bőven elég.
2021. szept. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi ezzel a baj?


Nekem csak az szúrt szemet, hogy mennyit sikálsz. Én heti 1x esek neki a dolgoknak, de akkor mindent 1x-re. Hétköznap csak a robotporszívó megy körbe 1, max 2 alkalommal. A tűzhely sincs napi szinten sikálva, holnap úgyis megint retkes lesz.

2021. szept. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Home office-os, intro csajként a sikálásban élem ki magam XD

Amúgy én mindig a full szépre töreszem, ahogy lesz +pénzem lassanként újítok fel.

2021. szept. 19. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!