Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Minden nap a szomszed techno...

Minden nap a szomszed techno zenejet kell hallgatnom?

Figyelt kérdés
Minden nap delutan 5tol este 10ig vereti a sz@r technojat. Pont a haloszoba a kozos fal. Par honapja koltozott ide, mar az elejen hangosabb volt, szoltunk neki, azota halkabb, de igy is nagyon zavaro. Azota kb meg 4x szoltunk neki. Csak a haloszobabol halljuk, a haz tobbi reszebol egyebkent nem, de pont nem tudok tole pihenni es a kisbaba is ebben a szobaban van meg velunk. Atrendezes nem opcio.... mit lehet meg tenni ilyenkor? Elkoltozni...tudom...rajta vagyunk, na de addig?

2021. okt. 2. 19:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
49%
Minden nap, minden alkalommal kihívni a rendöröket
2021. okt. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
17%
Hallgasd hátha megteszik. Befested meg a hajadat is lilàra.
2021. okt. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
83%
Tekerd fel a metalt
2021. okt. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
90%
Én odaraktam hasonló szomszéd miatt a falhoz a 250wattos hangszóróimat, betettem végtelenítve egy scorpions albumot, aztán elmentem otthonrol... másnap pedig megbeszélgettük, hogy ezentúl kultúráltan hallgatjuk a zenéinket.
2021. okt. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
37%
miért kistrafo jobb lenne . ha csak a hálószobábol lehet hallani akkor az azért nem olyan hangos . de igen putris dolog másra erőltetni a zenénket így hívd a rendőrséget , amikor zajong hívd őket de remélem zi nem vagytok zajosak mert akkor 1:1
2021. okt. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 ostoros betyár válasza:
29%

Kopogj át!

Ha tibcédeszéknél működött, akkor lehet hogy itt is fog

2021. okt. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nem hangos nala szerintem annyira, csak vekony a fal es duborog a parnan a fejem... mar unom, hogy allandoan at kell jarkalni hozza. Mi nem vagyunk hangosak, figyelunk ilyenekre, ez egy tarsashaz, ami engem zavar az mast is zavarhat. Rendor meg semmit nem hall a bejarati ajtaja felol, meg en lennek hulyenek nezve, hogy erre kihivom oket. Most is agyverzest tudnek kapni tole!!!!!
2021. okt. 2. 19:43
 8/17 anonim ***** válasza:
86%
4es ötletét fogadd meg, csak Bangó Margit zenéjével. Utána beszéljétek meg, hogy zenehallgatás fejhallgatóval. Viszont ti is vigyétek át másik szobába a babát legalább, amikor óbégatni kezd.
2021. okt. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
8%

Én lennék a szomszédod, még feljebb is tekerném a technot.

régebben csináltam ilyet.hogy a hangszoró elé egy hatalmas tölcsért raktam, és ráadtam a basszuszt a technora, és adj neki.

Olyan rezonancia volt hogy a poharak is zümmögtek a konyhában.

nem tudom a szomszéd mit élt át, de egy hónap és árulta a lakását.

Én vettem meg, egybenyitottam az enyémmel.

2021. okt. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Jo hulye szomszedod volt, rad biztos rendort hivtam volna minden nap. Az enyem meg amugy is alberlo
2021. okt. 2. 20:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!