Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szemét vagyok, ha ezekután...

Szemét vagyok, ha ezekután nem viszem el falubelim dolgozni?

Figyelt kérdés

Minden munkanap 30 kilómétert ingázok a városba, és reggelente be szoktam vinni egy falubelit. 3utcával odébb lakik, és úgy beszéltük meg, hogy, reggel kint vár a sarkon, és onnan felveszem.

Már készer előfordúlt, hogy elkésett kicsit, és 2-5percet kellett várnom rá. Mondtam neki, hogyha nem akar buszozni akkor legyen kint pontos időben, mert nem fogok többet várni.

Pénteken ismét nem volt kint a megbeszélt időben, én meg sem álltam a sarkon, csak lassítottam és láttam, hogy az utca végéről jön felfele kb 200 méterről. Hidegvérrel otthagytam, hátha tanul belőle.

Hamarosan felhívott, hogy mekkora g3ci vagyok amiért nem vártam meg, és miattam elkésik a munkából.


Ha napi szinten teljesen ingyen furikázok valakit 30 kilóméterre, akkor olyan nagy élvárás, hogy ne késsen?



2021. okt. 3. 12:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy szemét.Busz sem vár, vonat sem vár, még sincs ingyen.Menjen taxival, az megvárja
2021. okt. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
95%

Azért ha már láttad, hogy jön, nem kellett volna otthagyni, de amúgy az a része jogos, hogy te teszel neki szívességet, ne neked kelljen még várni rá.

Ez a 2 késése mennyi idő alatt történt meg? Rendszeresen vársz rá egy kicsit vagy csak ritkán fordul elő?

2021. okt. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
92%
Nem vagy szemét.
2021. okt. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
91%
2 Végülis megvárhatta volna.Na de az már a 3. késés volt, valahol meg kell húzni a határt, hogy megértse. Érted, a fizetett tömegközlekedési eszköz sem vár, ha az utca végén fordulsz be éppen.Oda is indulás előtt 5 perccel muszáj odaérni a megállóba.
2021. okt. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
78%
Nem vagy szemét. De ha látod, hogy már iparkodik feléd akkor megvárhattad volna. Ha sehol nem látni még a megbeszélt időpontban akkor viszlát és go tovább.
2021. okt. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Igazából kb 2 hónap alatt késett kétszer, ami még tolerálható lenne, csak egyébként sem kedvelem, mert kicsit büdös és kellemetlen egész úton szagolni.

Tehenei vannak és munka előtt mindig megfeji, vagy fene tudja mit csinál, de mindig tehén szagú.

2021. okt. 3. 12:20
 7/17 anonim ***** válasza:
80%
Miért nem kéred meg, hogy szálljon be a költségekbe?
2021. okt. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
80%

Ha büdös és nem kedveled, akkor minek furikázod??? Minek ajánlottad fel, hogy elviszed?


Szerintem a 2 hónap alatt 2x késni nem nagy ügy, te inkább azért akarsz tőle megszabadulni, hogy ne kelljen szagolnod.

2021. okt. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
85%

8 Nem kötözködésből írok, de szerintem az ismerős kérte, nem a kérdező ajánlotta fel.Ami nekem inkább feltűnt, hogy az ismerős fel sem ajánlotta, hogy fizet valamennyit az útba, emellett meg el is késik, büdös is.

Egyébként ha fizetne valamennyit sem lenne jogos, hogy elkésik.

A taxin kívül senki, semmi nem várja meg a rendszeres későket, de az nem is egy jelképes összegért vagy ingyen fuvaroz.

2021. okt. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem szemétség volt az állásával játszanod. Tudtad, hogy elkésik, és hogy számít rád, tehát direkt kicsesztél vele.

Utálatosak az olyan emberek, akik leckéztetgetni akarnak más felnőtteket. Ha nem akarod elvinni, akkor vállald fel és mondd meg neki, egyenesen, gerincesen.

Ez nem volt egyenes dolog.

2021. okt. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!