Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szemét vagyok, ha ezekután...

Szemét vagyok, ha ezekután nem viszem el falubelim dolgozni?

Figyelt kérdés

Minden munkanap 30 kilómétert ingázok a városba, és reggelente be szoktam vinni egy falubelit. 3utcával odébb lakik, és úgy beszéltük meg, hogy, reggel kint vár a sarkon, és onnan felveszem.

Már készer előfordúlt, hogy elkésett kicsit, és 2-5percet kellett várnom rá. Mondtam neki, hogyha nem akar buszozni akkor legyen kint pontos időben, mert nem fogok többet várni.

Pénteken ismét nem volt kint a megbeszélt időben, én meg sem álltam a sarkon, csak lassítottam és láttam, hogy az utca végéről jön felfele kb 200 méterről. Hidegvérrel otthagytam, hátha tanul belőle.

Hamarosan felhívott, hogy mekkora g3ci vagyok amiért nem vártam meg, és miattam elkésik a munkából.


Ha napi szinten teljesen ingyen furikázok valakit 30 kilóméterre, akkor olyan nagy élvárás, hogy ne késsen?



2021. okt. 3. 12:03
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező előre szólt, hogy ha elkésik nem viszi el és busszal kell mennie.A kérdező nem a gyámja, hogy rajta múljon eljut-e a falubeli munkába vagy nem.
2021. okt. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
91%
Nem. Amíg te teszel szívességet - ellenszolgáltatás nélkül, - addig neki kell alkalmazkodnia. Ha ez nem megy, akkor viselje a következményeket!
2021. okt. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
14%
Szetintem is szemét dolog volt tőled! Az állásával játszol! Miért vagy ilyen gyerekes, kérdező?
2021. okt. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
11%
Ez a harmadik késés, ahogy leírtad, szerintem sem volt korrekt eljárás a részedröl... sajnos :-(
2021. okt. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Hát azért ha láttad,hogy jön nem kellett volna otthagyni,ez picit köcsögség,még ha ingyen viszed akkor is.


Viszont értelek, késést én is gyülölöm, bár azért 2 hónap alatt ez lett volna a 3. késés. Nem a világ vége. Néha én is kések munkából,mert reggel nem úgy jönnek össze a dolgok. Szerintem ez bárkivel előfordulhat. Igen HÉV-et és buszt is késtem le amiatt,hogy nem úgy jött ki a reggel, 2-5 perc sem mondanám vészesnek.


Inkább úgy jön le,büdös az ember és inkább ezért nem vinnéd,így meg van mire fogni.


Bár azt is hozzá teszem,hogy 30 km-ert valaki furikáz minden reggel minimum,hogy megkérdezem mivel tartozok benzin pénzben.


Munkahelyemen szoktak gyakorlatra is járni és ismerős kezdett hozzánk járni. Felajánlotta,hogy míg gyakorlatra jár addig hoz visz.Ők is fentebb laknak,pont útba estem. Jó nekünk ez kb 6-8 perces autóút. Megbeszéltük a sarkon 8:45 kor tali. Én már 40-re oda mentem. Úgy voltam vele ne várjon rám. Mondjuk a 45-öt nem igazán tartotta ,votl mikor 50 körül jött. Én meg 10 percet szobroztam,sokszor esőben. De nem szóltam,mert ő tett szívességet.

2021. okt. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
12%

Igen, azért az a variáció is "érdekes" lehet, amikor a másik késik.

Egy biztos: 2 ember egymásra van utalva. Bárhogyan is történnek a dolgok, a tolerancia nagyon fontos.

2021. okt. 6. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
4%
Ha büdös, minek furikázod? Miért nem kéred el tőle a benzinpénzt? Pl.
2021. okt. 6. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!