Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A spanyolok és a portugálok...

A spanyolok és a portugálok hogy viszonyulnak egymáshoz?

Figyelt kérdés

Egyg forumon olvastam hogy egy portugál spanyolul köszönt meg valamit, amit meglepőnek tartott, oda írta, akkor se mondanak spanyol szavakat, ha ismerik a nyelvet. Gondolom, kölcsönös..

Hogy is van ez akkor?



2021. okt. 3. 20:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
30%

Szerintem mint kutya a tetűhöz.

Kölcsönös egymásrautaltság, de valójában ki nem állhatják egymást.

2021. okt. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ki tudod ezt jobban fejteni illetve hogy mire alapozod?
2021. okt. 3. 20:51
 3/12 anonim ***** válasza:
74%
Nekem a tesom ferje portugál. Egyaltalan nem utalja oket. Lakott madridba szerette. Ezek egyaltalan nem olyan emberek mint a magyarok meg ezek a balkaniak. Hogy utalunk mindenkit meg csak mi vagyunk meg trianon meg hasonlok...
2021. okt. 7. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%
Nekem is legjobb barinőm férje portugál, egy végtelenül rendes fickó, nem utál senkit a világon... kint voltam az esküvőjükön, az összes portugál akivel csak találkoztam mind mosolygós fura fazon volt, de az utálat szikráját sem mitatták senki felé... ellenben marhára tudnak bulizni.
2021. okt. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Akkor miért volt akkora szám hogy egy portugál spanyolul köszönte meg?
2021. okt. 12. 14:06
 6/12 anonim ***** válasza:
20%
Passz, kérdezd meg tőlük.
2021. okt. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
57%
Portugálok tényleg nem tűnnek gyűlölködőnek de a spanyolokat ugy ismertem meg mint akik szerint a spanyol az ember. Nem gyűlölik (nyíltan) a többit, de magukat istenítik, csak magukkal foglalkoznak.
2021. okt. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
17%

Megnyugtató lenne tudni, hogy a spanyolok és a portugálok gyűlölik egymást? Mert akkor nem csak a magyarok gyűlölködnek. Ugye?

Be kell látni: különbek nálunk és tisztelik a másik embert. Saját tapasztalat.

2021. okt. 17. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
8-as nem ezért lett kiírva a kérdés. De látszik hogy te csak ezt látod benne. Le is van írva miért lett kiírva...
2021. okt. 17. 08:21
 10/12 A kérdező kommentje:
Tudok a magyaroknál sokkal jobban gyűlölködő népeket tehát neked meg azt kéne belátni hogy nem csak a magyarok gyűlölködnek de ez engem hidegen hagy de úgy látszik téged megnyugtat így most meg is nyugodhatsz
2021. okt. 17. 08:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!