Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit lehet tudni Rimócról egy...

Mit lehet tudni Rimócról egy nógrádmegyei falu, mennyire emberszeretőek ott az emberek?

Figyelt kérdés

Mit lehet tudni Rimócról egy nógrádmegyei falu, mennyire emberszeretőek ott az emberek?

Nehéz beilleszkedni?



2021. okt. 17. 17:04
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Attól függ, mennyire szereted az alumíniumot meg a herbált.
2021. okt. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
Nagyon. Sok kocsma van, tudsz inni! Vannak nèha betörèsek, garàzdàlkodàsok, gyilkossàg is volt a cigànyok botokkal, kaszàkkal, boxerral mennek egymàsnak de szèp kis szerethető hely. Ilyenek meg hol nincsenek nem?
2021. okt. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a választ! De ez inkább kiábrándító ahhoz, hogy oda költözzem.
2021. okt. 17. 18:03
 4/9 anonim ***** válasza:
84%

Én semmi pénzért nem mennék egy nógrádi faluba. Onnan jöttem.

Elcigányosodott, munka nincs, élet nulla. A kertben kapirgálhatsz legfeljebb, ha el nem lopják.

2021. okt. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%
Ìgy van mondom èn te pedig azt hiszed hazudok.
2021. okt. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%

#4

"Én semmi pénzért nem mennék egy nógrádi faluba..."


Ha nógrádi vagy, akkor tudnod kell, hogy ezzel most túlzol.

Ott van pl. Berkenye, echte sváb falu, cigánymentes.

Csodálatos küllemű, alpesi hangulatú, tiszta, rendezett.

Jó, mondjuk az árakon ez meg is látszik.

De semmi probléma nincs Szendehellyel, vagy Rétsággal sem,...csak így hirtelen három, amit közelről ismerek.

2021. okt. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj màr kis megnyugtatàskèppen mondom. A kis postàt a hèten szerdàn kiraboltàk de 2 èv alatt ez csak a hatodik alkalom volt.
2021. okt. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
78%
Berkenye egy. Igen. Tovább? Endrefalva? Szécsény? Lóc? Láttál te ott fehér embert?
2021. okt. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
91%
Figyelj mèg egy dolog az eszembe jutott. A múltkor egy pasi a kocsmàból ittasan hazafelè tartva összevertèk a cigànyok ès elvettèk a pènzèt. Sok a lopàs a boltokban, ès múltkor egy pasi otthon ittasan vèresre verte a felesègèt ezt onnan tudom, hogy ezen a tèrsègen megyek àt mert arrafelè dolgozom. Na de ilyenek minden màsodik, harmadik hèten vannak addig szèp csendes hely. Nèmelyik cigànnyal is össze lehet baràtkozni.
2021. okt. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!