Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mi a véleményed: ciki falusina...

Mi a véleményed: ciki falusinak lenni?

Figyelt kérdés

Egy baráti beszélgetésben merült ez fel, és nem értettünk egyet a társaságban. Igazából sokféle vélemény előkerült, számomra meglepő kontrasztokkal. (Volt köztünk falusi, kisebb és nagyobb városban élő is, és nem mindenki látta úgy ezt a témát, mint ahogy számítottam volna rá a lakhelye alapján. Sztereotípiák ugye.) Úgyhogy kíváncsi vagyok, ki mit gondol erről valójában.

Szöveges válaszokat nem is kérek, mert abból előbb-utóbb csak ítélkezés és veszekedés lenne. Aki mindenképp ki akarja fejteni, hogy mit gondol erről, azt kérem, hogy inkább priviben küldje el. Ne bántsuk egymást!



2021. okt. 16. 14:32
A kérdező szavazást indított:
Ellenkezőleg, dicsőség!
Inkább pozitívum a szememben
Semleges. Se nem jobb, se nem rosszabb, mint városinak lenni
Inkább negatívum a szememben
Ciki
95 szavazat
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
96%
Megvannak az előnyei szerintem. Semmiképpen nem tartom cikinek.
2021. okt. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:

Első, most őszintén, szerinted emelted a vidékiek renoméját ezzel a hozzászólással?

Főleg, hogy külön kértem, hogy a beszólogatást hanyagoljuk. Én nem minősítettem egyik oldalt sem, és légy szíves, te se tedd.

2021. okt. 16. 14:51
 3/31 A kérdező kommentje:
Hopp, közben már törölték is. Természetesen nem a jelenlegi elsőnek szólt.
2021. okt. 16. 14:53
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Amíg valaki nem az a sztereotipikus falusi, szerintem egyáltalán nem ciki faluban élni.
2021. okt. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
90%
Én az vagyok,nem tartom cikinek.Közel van a város,sokan költöznek ide.Mi azért szoktunk beszólogatást kapni,mert hagyományos falusi életmódot folytatunk,amit már nem sokan tesznek.Vannak állatok,kert.Szoktam tartósítani télire.Ez már lenézendőnek számít.
2021. okt. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem abszolut nem ciki,már miért is lenne az?

Amúgysem értem ezeket a te 'városi vagy ő meg falusi' megkülönböztetést. Én falun ,születtem 12 éves koromig Budapest mellett éltem,aztán visszaköltöztünk egy faluba aztán én visszaköltöztem városba. Na én most melyik vagyok?

2021. okt. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
Már szavaztam. Nem minősítek sem ellene, sem mellette (mert ezt kérted). De ezekkel az opciókkal, amiket kiírtál, nem lehet egyértelműen 100 %-osan egyetérteni se pro, se kontra, mert a köztes dolgokat kifelejtetted.
2021. okt. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
83%
Ott értelmetlen a kérdés, hogy manapság már nem létezik "városi" meg "falusi" ember. Mindkettőnek közel ugyanolyan életvitele van, faluról is percek alatt elérhető egy-egy nagyobb város.
2021. okt. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki egyik sem. Mind a városi mind a falusi életnek megvannak a maga előnyei és hátrányai.
2021. okt. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!

#7, mit értesz köztes dolgok alatt?

2021. okt. 16. 16:33
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!