Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Meg akartak verni a kocsmába,...

Meg akartak verni a kocsmába, mit csináljak?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok. Nagyon kis faluban élek, ismer mindenki mindenkit. Nem járok kocsmába csak nagyon ritkán. Tegnap bementem, mert maszekoltam és jól esett volna egy pofa sör. Bementem udvariasan köszöntem, a falu kemény magja ült bent. Leültem hallgattam a zenét, figyeltem az öregeket fiatalabb alkeszokat, mert elég lebúj hely. Az ajtót nem lehet becsukni, mert kinyílik, elektromos radiátor volt bent ideiglenesen, mert nem jó a fűtés. Tipikus falusi sarki elfekvő, de nem is ez a lényeg. Ülök és hívtak kártyázni igazi pénzben, mondták "gyere barátom ülj le közénk, mert nem vagyunk meg a játékhoz elegen, elmondjuk, hogy kell". Félve leültem és jót nevetgéltünk először, kértünk egy második kört, már ment a pálinka is. Mikor a harmadik 500-ast nyertem el, az agresszívabb csávó már kezdett bekóstolni meg csapkodni az asztalt, hogy biztos csalok. Soha nem csalnék szimplán szerencsejáték és nekem volt szerencsém. 2000 ft-ot nyertem...az ember már nagyon részeg volt és kihívott, hogy "kis barátom menjünk ki rágyújtani, beszélgessünk csak" stb. stb. Itt már elég feszült volt a hangulat, kint egy hamutállal fenyegetőzött először, utána a poharával. A nyert pénzt letettem a sörpadra és hazafutottam. 2 óra alatt ekkora balhé, pedig csak egy jó hideg sörre mentem volna be. Nagyon részeg volt a csávó remélem nem emlékszik az atrocitásra. De hát, ha szerencsém volt akkor arról nem tehetek. F.aszért kártyáznak pénzbe, ha nem tudnak veszíteni. Kicsi a falu, elkerülhetetlen, hogy ne találkozzak valamelyikkel a közeljövőben.

2021. okt. 23. 21:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
Ha olyan részeg volt, még könnyebb lett volna bucira verni.
2021. okt. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A tanulság, hogy aki nem való kocsmatölteléknek a ne menjen a töltelékek közé!!
2021. okt. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
48%

Rohadt gáz, hogy bemész kocsmázni, bekóstolnak, erre elszaladsz.

Nem lesz belőle később sem balhé, de máskor inkább vegyél dobozosat, elvitelre, ha nem elég kemény a farkad ahhoz, hogy ordítva állj bele az arcába.


Nem bántás, okos döntést hoztál, csak nem férfiasat.

2021. okt. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%
Sort a hutobol. Kar. Szep dolog a kozossegi elet, de nem az ilyen.
2021. okt. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
A probléma az a megoldásoddal, hogy "elismertnek" állítja be a tényt, mely szerint "csaltál". Ezek után nincs az a bíróság, amely melléd állna abban a tekintetben, hogy tiszta lapokkal játszottál! Nem szerencsés! Ezek után már csak annyit tehetsz magadért, hogy nem állsz le - tartalmasan - társalogni és főleg pénzben játszani bármit is másokkal! Lekorlátozod a társalgást az időjárásra vagy a "megint nem jár a busz" szintre - és sorsukra hagyod őket.
2021. okt. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%

"A nyert pénzt letettem a sörpadra és hazafutottam"


Bocs, de ezen felnyerítettem, ekkora lúzer barom nem lehet valaki. Így nem igazán lesz feleséged, pajti. 😃

2021. okt. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
72%
Melyik falu ez?
2021. okt. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
85%
Nem lesz semmi, ne aggódj, ha valami jó érzés van benne, akkor szégyenleni fogja mikor kijózanodik, ha lesz ilyen. El kell felejteni a sztorit. Jó, hogy leraktad a pénzt, mert ott abban a pillanatban nem tudhattad, hogy nem másznak-e rád többen is akár. Részeg disznók voltak, te meg kicsit naiv, de ebben akkor is ők voltak a retkek, nem te. A többiek, is hogy nem fogták vissza ezt a retket.
2021. okt. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A "kis barátom" erdélyi kifejezés, vagy a falu erdélyi, vagy a fenyegetőző illető.
2021. okt. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez mar lefőtt, semmit se csináljál.

Max tanulj a hibábol: nem játszunk penzben, ha nem hazai palyán vagyunk! Meg amúgy penzben nem jatszunk.

2021. okt. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!