Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szemben lakót, akitől csak...

Szemben lakót, akitől csak egy kisköz választ el, és állandóan bámul hozzánk befelé, kötelezni lehet, hogy legalább függönyt rakjon?

Figyelt kérdés
Egy-két hónapja költözött ide, pont egy szintben állnak az ablakaink. Miért nekem kell állandóan takargatni magunkat függönnyel, redőnnyel? Állandóan nyitva van az ablaka, míg jó idő van-volt, de nagyon idegesítő, hogy nem lehet egy nyugodt percünk a konyhában, mert állandóan minket les. Mit lehet ilyen helyzetben csinálni? Mondjam neki, hogy ne bámulj vazze'? Az nem megoldás, mert nem akarom, hogy elmérgesedjen a helyzet. Idegesítő, mert a bukóra hagyott ablaknál a vécénkben nyáron egy normálisat nem lehet fingani, mert minden áthallatszik. (Társasház mindkettő.) Előző lakóval nem volt soha gond.

2021. nov. 2. 13:01
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
78%
Joga van bámulni.
2021. nov. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél ilyen tejüveg matricát, lesz fény és nem lát be.
2021. nov. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
94%
Rakj te függönyt, akkor nem fog belátni.
2021. nov. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem a saját ablakán mindenki bámulhat kifelé és nem hinném, hogy bármilyen jogalapod lenne arra, hogy ebben őt korlátozd.
2021. nov. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%
Fogadjunk hogy Szolnok xD
2021. nov. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
62%
Ha ennyire függ az életed mások véleményétől, akkor sosem leszel boldog. Én pont letojom, hogy ki mit gondol/lát. Jó időbe pucéron állok kint az erkélyen és vágom a körmöm. Az ajtók nem jól szigetelt. Így hát szinte minden kihallatszik, fingás, böfögés nyögés. Egyáltalán nem zavar. Sőt. Merj élni. 30/f.
2021. nov. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
94%

Már miért ne nézhetne ki a saját ablakán?

"Miért nekem kell állandóan takargatni magunkat függönnyel, redőnnyel?"

Azért, mert téged zavar. Ha meg minden áthallatszik, akkor nem csak ő hallja az életeteket, hanem a többi lakó is, akiknek az ablaka épp máshová néz.

2021. nov. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%
Fuggony nalad.
2021. nov. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
48%
Te vegyel egy fuggonyt.
2021. nov. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%
Diego.
2021. nov. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!