Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Nagykanizsa milyen hely?...

Nagykanizsa milyen hely? Érdemes odaköltözni?

Figyelt kérdés

2021. nov. 8. 15:04
1 2
 1/13 anonim válasza:
43%
Inkább elköltözni Magyarországról külföldre, na azt érdemes! :)
2021. nov. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
61%
Semennyire...
2021. nov. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80%
Ez utóbbi években egyre több a városfejlesztés és környékén is vannak szép számmal beruházások. 5-10 év múlva kiderül, hogy mennyire válnak be.
2021. nov. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
70%

Kifejezetten szeretem a zalai embereket, akiket ismerek, mind nagyon összetartóak. Jók a munkalehetőségek, a környező falvak nagyon szépek.


Bár lehet, hogy elfogult vagyok, onnan származik a vőlegényem.

2021. nov. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
81%
Nem rossz hely, ritkán feljárok oda, csak vigyázz mert elég sok a bűnöző arra felé, sok a drogos, drog árus.
2021. nov. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
19%
Sok a cigany?
2021. nov. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. A cigány kérdés engem is érdekelne.
2021. nov. 8. 18:35
 8/13 anonim ***** válasza:
25%
Egyre több, de még mindig közel sem annyi, mint a vadkeleten, vagy Baranyában.
2021. nov. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem jó hely, sok a munkalehetőség, szép a környék, közel a határok. A fizetés alacsony viszont. Kisebbség átlagos, kevesebb van, mint Somogyban, Baranyában, de több mint, Vasban, Veszprémben, Fejérben stb. Az ingatlanok még mindig megfizethető áron mennek, bár folyamatosan emelkednek. Csónakázó tó gyönyörű szép, igaz picit kiesik a várostól.
2021. nov. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
82%

Meglepődtem az előző válaszokon. :) Bár lehet, hogy csak én vagyok negatív...

Valóban szépen fejlesztik a várost (külsőleg), de nagyon kevés a munkahely, nagyon kevés pénzért. Bár, ha úgy nézzük szakmunkásoknak és operátoroknak tényleg sok lehetősége van. Nézőpont kérdése.

Kisebbség akad, főleg néhány környező faluban és egyes városrészekben.

Megfizethető árú ingatlan van, csak nagyon rossz állapotú. Persze, ha vállalod a hitelt, akkor több minden is megfizethető.

Nézz körül az állásos és az ingatlanos oldalakon és úgy dönts! Alapból én nem ajánlom. De lehet, hogy csak én vagyok negatív...

2021. nov. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!