Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » XXI. kerületi lakóközösség...

XXI. kerületi lakóközösség milyen a társasházakban?

Figyelt kérdés
Elsősorban olyanok véleménye érdekelne aki élt már itt. Főleg a Völgy u., Óvoda u., Reggel u., Nyírfa u. környéke érdekelne. Itt néztem albérletet, de sajnos nem vagyok túl ismerős a környéken. Ráadásul nem is annyira olcsó egy egész lakást bérelni, így aztán főleg nem tudom mit gondoljak. Sok rosszat hallottam Csepelről, és sok cáfolatot is, hogy annyira nem vészes. De már nem tudom kinek higgyek. Ezeket a társasházakat, paneleket milyen emberek lakják? Valamint a hév tényleg akkora gettó, ahogyan azt mondják?

2021. nov. 23. 07:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A Szent Imre tértől nem messze, az Árpád úton laktam, 10 emeletesben. Ez azért jóval északabbra esik, mint a felsorolt utcák. Nem szerettem ott lakni, bár vészesnek semmiképp nem nevezném, de tény, hogy kisebbségből jóval több ténfergett az utcán a kelleténél. Albérletben laktunk egy 8. emeleti, 2 szobás, szépen felújított lakásban. Akik körülöttünk laktak az emeleten, azokkal alig találkoztunk. Volt kíváncsiskodó vénasszony, volt egyedül élő középkorú fazon, voltak kisgyerekesek, senkivel nem volt gond. Az oldalsó szomszédainkat konkrétan soha nem hallottuk. Ellenben az alsó és a fölső szomszédok elég gyakran szétbarmolták a nyugalmunkat. Fölül egy faszi barkácsműhelynek használta a lakást és naponta ment a fúrás meg a kalapálás. Alul meg 2 gyerekes cigány család, na azoktól szenvedtünk a legtöbbet. Iszonyatos zajongással voltak, még éjjel is. Rengeteg gond volt velük, a zajon kívül a lakásukból gyomorforgató bűz áradt, nyáron ablakot se lehetett nyitni, úgyhogy amint lehetett, költöztünk. Pedig a lakást szerettem és Pestre is hamar beértem reggelente. A hév közönsége nem volt valami szívderítő, egyszer pl. 3 primkó kis híján egymásnak esett mellettem, miközben drogon veszekedtek, de az 1 év alatt, amíg héveztem, ezzel az egy esettel találkoztam. Idióták meg szerintem szinte minden lakóközösségben vannak. Most a Batthyány tértől nem messze lakom, kisebb téglaépítésű társasház és itt is megvannak az ügyeletes barmok.
2021. nov. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi 10 évig laktunk a Templom utcában, (zsákutca) Nagyon csendesek, normálisak voltak a szomszédok. Az alattunk lakó 70(nagyon jól tartja magát még dolgozik 50-esnek gondolnám, van barátja, eszméletlen jó fej nő) )éves nénivel, még most 6 év után is tartjuk a kapcsolatot, hogy elköltöztünk. Még van ott a lakásunk, ő szokott segíteni kiadni. Most üres, ilyenkor pl. múlthéten a gázóra leolvasót beengedi.

Egy szomszéd mint a miénk lehet áldás, de az ellenkezőjét sem kétlem.

2021. nov. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igaz én az Erdősor lakótelepen laktam, de nagynéném az általad felsorolt részen él. Szerintem nem rossz. Beljebb, a piac felé romlik a helyzet. A HÉVnél valóban találkozhatsz néha furcsa alakokkal, de azért annyira nem vészes.
2021. nov. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
6%
Világ segglyuka az a kerület.
2022. jan. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem rosszabb Csepel sem este mint Kőbánya, vagy Miskolc, Vagy Salgótarján, vagy Mohács.
2022. febr. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!