Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Külföldre akarok menni,...

Külföldre akarok menni, állandóan ez jár a fejembem, korábban voltam már, de visszajöttem 2,5 év után, most máshova mennék, menjek?

Figyelt kérdés
Attól hogy egyik ország nem jött be, másik még bejöhet? Az a helyzet, hogy hazajöttem akkor, már 5 éve, de érzem,látom, hogy itt Magyarországon nem változott semmi.

#külföld #most máshova mennék
2021. nov. 25. 20:36
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Menjél.
2021. nov. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Menj
2021. nov. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
63%

Hova akarsz menni?

Milyen nyelvtudás van?

Milyen szakmai végzettséged van?

2021. nov. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Maradj
2021. nov. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%
Menjel szavazni, es valtsd le ezt a bandat.
2021. nov. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
28%

nyelvtudás, pénz, van? ha igen akkor menjél.

(szavazni kire, kedves ötös? a másik fehér keresztény fszra a szektájával meg a húsz gyerekével, hogy leváltsa a jelenleg regnáló fehér keresztény szektás stb. fszt? igen, átpakolja majd a saját zsebébe az orbán-vagyont, ha nyer, az biztos, és kb ennyi a programja, a maradék idejét nem hiszem, hogy azzal töltené, hogy visszahozza magyarországra azokat, akiknek menniük kellett)

2021. nov. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azért kicsit részletesebb kérdés nem ártott volna, de így ilyen kevés info tudatában én azt mondom menj csak :)
2021. nov. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Angliában voltam, most az USA-ba mennék. Ott nagyon nem jött be az időjárás,nem tudtam volna leélni ott egy életet de egyébként más dolgok nagyon is bejöttek.

Látom hogy itt semmi változás nem lesz nagyon, jó persze szavazzak a másik bandára, de ettől még nem fog megváltozni alapjaiban semmi, sőt lehet rosszabb lesz...

2021. nov. 27. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!