Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Milyen hely Miskolc és mellett...

Milyen hely Miskolc és mellette Miskolctapolca? Veszélyes?

Figyelt kérdés

Felvetettem ismerőseimnek hogy elmehetnénk Szilveszterre Miskolctapolcára, a barlangfürdőbe fürödni egyet és ott szilveszterezni. Az illetők 25-27 évesek, az volt az első reakciójuk hogy na oda biztos nem, tele van cigányokkal, veszélyes hely, nem nagyon mászkálnának az utcán este/éjjel, főleg nem szilveszterkor.


Miután levágták a szokásos hisztit, mondom szerintem azt se tudják hol van Miskolctapolca. Végül abban benne lettek volna hogy ott foglaljunk szállást, de kb. egy perc múlva meggondolták magukat, mert hogy csak különálló apartman jó nekik ami csak a miénk, de arra nekik most nincs pénzük, meg igazából szívesen mennének ide már régebben beszéltek is róla, de nem szilveszterkor, hanem mondjuk ha nem előtte két héttel kezdünk nekiállni szervezkelődni, mondjuk menjünk február végén vagy tavasszal. De Miskolcra semmiképpen nem, még ha van olcsóbb megfelelő szállás is a belvárosban.


Mivel nem voltam még én sem ott, kérdezném akik ott élnek vagy legalább a közelben, tényleg olyan életveszélyes hely ahogy beállítják? Vagy csak azért mondják ezt mert lusták kimozdulni, meg nincs pénzük (még ennyi se, hogy két éjszakára eljöjjenek)?

Ugyanitt akinek lenne kedve velem eljönni, bár nem sok esélyt látok rá, de jó lenne ha ide tévedne egy ilyen spontán dolgokat kedvelő ember.


2021. dec. 13. 21:04
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
40%
Én csak a tapasztalatomatat írtam le. Hadd ne az én hibám legyen, hogy volt rajtam két darab ezüst gyűrű és egy normális kis pötty fülbevaló! Lehet, hogy másnak más a tapasztalata. Én meg mentem egyszer, és így jártam. Tudom, hogy most ők a szemetek, mert nem akarnak oda menni, ahova te, de attól még ne vedd már légyszi sertésnek, hogy nem téged igazollak, hanem leírtam, hogy velem mi történt. Amúgy meg mennének, csak nem most. Szóval nem értem, hogy miért vagy ilyen erőszakos, meg miért beszélsz róluk így... Ők nem akarnak, tragédia!
2021. dec. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Nem is értem miért barátkozok ilyen emberekkel. Az én hibám az egész.
2021. dec. 13. 21:40
 13/21 anonim ***** válasza:
85%
Fel a fejjel :) találj más barátokat , akikkel tudsz programot szervezni. Ezeket meg felejtsd el , ismerem a fajtájukat , mindenben keresik a rosszat.
2021. dec. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Hát, vagy csak veled nem akarnak
2021. dec. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Máshova hívnak, szóval velem nincs baj. Most azt meg inkább nem részletezem mit műveltek amikor nyáron mentünk le a Balatonra, mert normális embernek az lett volna az utolsó hogy ilyen viselkedést eltűr. Mint az óvoda.
2021. dec. 13. 22:57
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Én Miskolctapolcán dolgozom, teljesen korrekt. Miskolcnak tényleg van gázosabb része, de tutira nem Tapolca az. Gyakorlatilag Miskolc leggazdagabb és legpuccosabb környéke, totális zöldövezet.


Vannak pesti kollégáim (sajnos), akik szerint csákánnyal és ásóval kell lejönni hozzánk, mert Borsod, de olyan is volt, aki nem mert nálunk kiszállni a kocsiból, pedig életében 0 napot volt Tapolcán. Aztán neglátta az Avalont és nem tudta hogy verni magát. Ennyit erről.

2021. dec. 14. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Ha most megkérdezem a közönséget, mire asszociálnak ha azt mondom Belorusz/Fehéroroszország? Életemben nem éreztem magam sehol olyan biztonságban, mint Minszkben.
2021. dec. 14. 00:26
 18/21 A kérdező kommentje:
Akit érdekel milyenek a világban az emberek, nézzen Harald Baldr, Bald and Bankrupt és hasonló videókat youtubeon és ne a médiából tájékozódjon.
2021. dec. 14. 00:28
 19/21 anonim ***** válasza:
28%
Jolvan mostmar kicsit tultoltad. A lenyeg megvolt, minden baratod hulye, csak te vagy helikopter..
2021. dec. 14. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Nincs tele cigányokkal, nem veszélyes. Én mondjuk azt utálom a barlangfürdőben hogy eléggé hideg a víz és tele van nagycsaládosokkal. Neveletlen hülye gyerekekkel akik vonyítanak mint a vadbarmok, visszhangzik az üvöltésük, ugrálnak rá az idegenekre. Nem egyszer tapasztaltam hogy bevonultak egy medencébe a szülőkkel és kiüldöztek mindenki mást mert labdábal direkt dobálták a többi embert. Alkalmazkodni nem tudnak. Ilyen tirpákokkal más fürdőkben még nem találkoztam, csak itt.

Medenceőr nincs, vagy csak lesz4rja az egészet.

2021. dec. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!