Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Milyen hely Miskolc és mellett...

Milyen hely Miskolc és mellette Miskolctapolca? Veszélyes?

Figyelt kérdés

Felvetettem ismerőseimnek hogy elmehetnénk Szilveszterre Miskolctapolcára, a barlangfürdőbe fürödni egyet és ott szilveszterezni. Az illetők 25-27 évesek, az volt az első reakciójuk hogy na oda biztos nem, tele van cigányokkal, veszélyes hely, nem nagyon mászkálnának az utcán este/éjjel, főleg nem szilveszterkor.


Miután levágták a szokásos hisztit, mondom szerintem azt se tudják hol van Miskolctapolca. Végül abban benne lettek volna hogy ott foglaljunk szállást, de kb. egy perc múlva meggondolták magukat, mert hogy csak különálló apartman jó nekik ami csak a miénk, de arra nekik most nincs pénzük, meg igazából szívesen mennének ide már régebben beszéltek is róla, de nem szilveszterkor, hanem mondjuk ha nem előtte két héttel kezdünk nekiállni szervezkelődni, mondjuk menjünk február végén vagy tavasszal. De Miskolcra semmiképpen nem, még ha van olcsóbb megfelelő szállás is a belvárosban.


Mivel nem voltam még én sem ott, kérdezném akik ott élnek vagy legalább a közelben, tényleg olyan életveszélyes hely ahogy beállítják? Vagy csak azért mondják ezt mert lusták kimozdulni, meg nincs pénzük (még ennyi se, hogy két éjszakára eljöjjenek)?

Ugyanitt akinek lenne kedve velem eljönni, bár nem sok esélyt látok rá, de jó lenne ha ide tévedne egy ilyen spontán dolgokat kedvelő ember.


2021. dec. 13. 21:04
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:

#20 Ilyen esetben én szólok.

A hideg víz viszont elég aggasztó, voltam már olyan fürdőben ahol hideg volt a medencék vize. Nyáron ez jó lehet, de ilyenkor melegebb jobban esik.

2021. dec. 15. 21:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!