Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Miért irigyek a szomszédok,...

Miért irigyek a szomszédok, ha 34 évesen vettem egy kertes házat, meg Audival járok?

Figyelt kérdés

20 évesen költöztem külföldre, egész eddig szinte minden időmet melóval töltöttem.Nyelvet jól megtanultam, szerencsém is volt,28 évesen már középvezető voltam egy logisztikai multinál.Az összes pénzt félreraktam, kinn csak kocsit vettem, cég fizette a szállást, egy elég jó motelban.

Egy csendes bakonyi faluban a dombok között vettem egy szép nagy telekkel rendelkező házat.Mikor beköltöztem, megálltam a ház előtt, nemsokára jött is az első szomszéd kiváncsiskodni.

Majd a nap folyamán elég sokan eljöttek arra, volt aki be is köszönt bejött beszélgetni.

Mindegyik kérdezte hogy hitel, meg milyen szép kocsi ilyen fiatalon hogyan lehet?

Csendet nyugalmat kerestem de sajnos itt is kiváncsi emberekkel találkoztam.Érdemes lenne magas falkerítést csináltatni, hogy senki ne lásson be?

Ha jövök haza Németországból, akkor nem az utcán megállni, hanem egyből kapu kinyit, és beállok?


2022. jan. 20. 16:58
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
37%
Tudja jol a falu nepe, hogy bunozo vagy!? :)))
2022. jan. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
95%
Nem volt elég a szomszédoknak dicsekedni még ide is ki kellett írni?
2022. jan. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
12. Nekem is a vicc poenja jutott eszembe.... " most panaszkodsz vagy dicsekszel? " 😂😂😂
2022. jan. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem irigyek, falun ilyen az élet. Mindenki ismer mindenkit és a szomszédokat érdekli mi van veled, nem csak biccentenek, ha meglátnak. Ha ez nem tetszik vegyél tanyát egy erdő közepén vagy egy hegytetőn. Ott nincs szomszéd.

Persze vannak hozzád hasonló újgazdagok, akik kiköltöznek falura, aztán felhúznak egy várárkos kastélyt, nehogy a csúnya mariska néni beszélgetni akarjon velük, a közösséggel való kommunikációjuk meg kimerül abban, hogy beugatnak a háztáji állatok szagára, hangjára… stb. Így is meg lehet oldani, de a falusi életnek nem ez a lényege. Ha ennyire antiszoc vagy menj vissza a városba, ahol az emberek neked tetszően szarnak egymás fejére.

2022. jan. 21. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez miért lenne irigylésre méltó? Nekem egy pesti panel lakásom van ami már tehermentes és egy chevroletem :D faluban vehetnék több házat is :D
2022. jan. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
30/F
2022. jan. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
49%

A szomszédok már csak ilyenek.

És még egy csomó ember is nagyon irigy tud lenni.

Nem kell velük foglalkozni...

2022. jan. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nem tudom elképzelni, hogy ez a kérdés nem provokáció.
2022. febr. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!