Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit tegyek ? Nagyon unom...

Mit tegyek ? Nagyon unom...

Figyelt kérdés
Felettem lévő kedves család női és kedvesét tagját hosszú idők óta tűröm, ugyanis igen én költöztem társasházba. Még mielőtt bárki nekem állna, hogy prűd vagyok vagy kielégítettlen, nem nem vagyok az, nekem is megvan a saját, egészséges életem, pont ezért nem vagyok kíváncsi a másikéra. De az amikor minden éjszaka 2 ig hallgatod a fenti szomszéd trappolását, vihogását ,tördelőzést és szexuális együttlétük legapróbb részleteit(csattogás, visítás, öklendezés) a gyomrom már forog. Felmentem szóltam neki intelingensen , hogy erre sem én és szerintem a többi szomszéd sem kíváncsi, válaszul azt kaptam el ne képzeljem már, hogy itt csend lesz mert én kitaláltam... ahogy hallottam más szomszéd is szólt neki, de leszarja, és mindezt úgy, hogy a mellette lévő szobában él a kislánya és fogyatékkal, élő testvére. Az sem tartom kizártnak ez a foglalkozása. Hozzáteszem nem saját tulajdonúak a lakások, hanem önkormányzati. Háborút nem szeretnék, de nagyon úgy érzem szóból nem ért, ezért ötletek, tanácsokat várok mit tudnék tenni?

2022. febr. 3. 00:10
 1/3 anonim ***** válasza:
51%
Egyébként milyen válaszra vártál tőlük? :D
2022. febr. 3. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
72%
Hát, ha ez a foglalkozása, akkor valószínű illegálisan csinálja, meg kell nézni a társasház SZMSZ-ét, abban a legtöbb helyen megtiltják a szexuális célú üzleti tevékenységet. Ha viszont simán csak pasija van, akkor vagy nem tudsz mit tenni, vagy esetleg a gyermekvédelmi hivatalnál bejelentheted, kiskorú veszélyeztetése címen a lánya miatt. Vagy elkezdheted valahogy visszabosszantani, az vagy hat, vagy végeláthatatlan háborúskodásba kezdtek.
2022. febr. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Korod, nemed? Ők hány évesek kb?
2022. febr. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!