Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Haverkodnátok vele?

Haverkodnátok vele?

Figyelt kérdés
Nemrég költözött mellém (panel) egy új csávó. Magas, szálkás, kb 25-30 közötti férfi. Elég furcsa kinézete van, főleg hogy általában mindig Niko Bellices vagy Trevoros (GTA karakterek) ruhákban látom. Egyszer a semmiből megkérdezte hogy elmegyek-e vele kocsmázni, nemet mondtam rá mert másnap meló volt, de mondtam hogy máskor lehet. Azóta kb 2 hét telt el, minden este majdnem látom az ablakból hogy a ház előtt 3-4 kapucnis emberrel beszélget, meg szívnak valamit, valszeg marihuánás cigit, egyszer egy 5 percre egy símaszkot is felvett. Felkeltette az érdeklődésem, mert elég érdekes embernek látom ezek alapján, én meg unatkozok nagyrészt. Tegnap megkérdeztem tőle akar e inni még valamit, azt mondta holnap neki jó este.

2022. febr. 18. 20:03
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
24 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
97%
ha unatkozol nem rossz a drogos bankrabló karrier.
2022. febr. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
45%

Inkább itt arról kéne beszélni hogy megtudod-e magad védeni, korábban volt-e ilyen közeg ami körülvett, ha nem akkor hanyagold mert lehet elég hamar rohannál a kapitányságra.

Nekem más mert én 12 cigányok között, bűnözésben nőttem fel, láttam összeszurkált embert, aki ott vérzett ki a betonon, mi meg csak néztük. Vénás droghasználók is előfordultak a lépcsőházakban, a 2000-es évek elején még azért másabb volt a morál, és ott húzták meg magukat ahol tudták, de nem szóltak senkihez.


Te tudod milyen jellem, és hogy később hova fog tartani ez az ismerkedési fázis.

2022. febr. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%
Ekkora egy kamu sztorit.
2022. febr. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Honnét vette a Nico Bellices meg Trevoros cuccokat? Én is akarok GTA-s felsőt de sehol se találok. Nico a kedvencem pedig.
2022. febr. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
En biztos beulnek vele egy italra.
2022. febr. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!