Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Haverkodnál olyan csajjal aki...

Haverkodnál olyan csajjal aki kapcsolatban van?

Figyelt kérdés

Egy ideig nem tudtam hogy van valakije, mert egész nap jó fej, beszédes, segítőkész, érdeklődő volt velem szemben.

Bevallom szimpatikus nekem, amikor említést tett a magánéletéről akkor kicsit elment a kedvem a haverkodástól, és nem is kérdezgettem utána, ettől függetlenül ő jött nekem segíteni, körülöttem pakolászott.

Amikor vége lett a melónak, senkitől nem köszönt el személyesen, csak mosolyogva tőlem.

Az a baj velem hogy akiről megtudom hogy kapcsolatban van, azt utána leszarom, mert én nem igazán hiszek a nő és férfi közti barátságban. Ugyanis aki szimpatikus a másiknak azzal foglalkozunk, aki meg nem ahhoz oda se megyünk, tehát nincs köztes helyzet.


2020. márc. 22. 19:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Már miért ne lehetne férfi és nő között barátság?

Attól, hogy valaki nő, még ugyanúgy van személyisége, ugyanúgy lehet vele beszélgetni, programokat szervezni stb. Egy nő nem csak arra jó, hogy ágyba vidd!

2020. márc. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor örülök, hogy tudom, hogy nem értem félre az illető megnyilvánulásait, mert egyébként hajlamos vagyok rá.
2020. márc. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van olyan lány barátom, aki már 8 éve barátom :) igazából szerintem Ő is én is úgy vagyunk egymással, hogy akartunk volna egymással kezdeni, csak egyikünk sem mert lépni így megmaradtunk a barátság szinten. Neki van párja és gyereke és nekem is. A párom tud róla, ha beszélek vele őt zavarná, de én se korlátozom a páromat. Mellesleg, ha kíváncsi is lenne bármire a nap bármely pontjában hajlandó lennék megmutatni a beszélgetést :) mivel úgysem mondok olyat, amivel vita lehetne. Tiszteletben a tartom a jelenlegi helyzetét Ő is az enyémet. Bár igaz szerintem mindketten bánjuk hogy akkor amikor lehetett volna nem nyitottunk egymás fele mert kis millió dologban hasonlítunk egymásra személyiség szintjén 😊 De ez van :) nekem elfogadható ez a helyzet :)
2020. márc. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 MiszterKrissz ***** válasza:
Nekem leginkább nő barátaim vannak mert velük valahogy mindig is jobban kijöttem. Egyikkel se fordult meg a fejemben hogy kavarjak pedig valószínűleg lehetett volna rá alkalmam. Szóval ez a férfi-nő barátság téma nem olyan nagy baromság. Akik az ellenkezőjét gondolják ott leginkább magánéleti dolog lehet a forrás (magány, kiéhezettség stb) az meg hogy kapcsolatban vannak megesik.
2020. márc. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Előbb-utóbb úgyis meg akarnám izélni, ezt elkerülve inkább nem.
2020. márc. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mit foglalkozol vele, nem teged fognak megcsalni … legyen ez a lany problemaja. Es ha O az igazi? Kihagynad valami elv miatt? Majd utólag morfondirozz ilyeneken, kulonben elszalad melletted az elet.
2020. márc. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
52%

Én a másik fél oldaláról írok, általában nem zárkózom el a barátkozás elől, de eléggé tartom a keretet. Például az az első, hogy a párom is tud az illetőről, ami folytatódik azzal, hogy semmi olyat nem akarok látni a másik féltől, amit ha a párom látna, félreértené. Nem akarok flörtöt, nem fogok visszabókolni, nem ugrok senkinek és nem találkozunk olyan szituációban, ami úgy néz ki, mint egy randi (kettesben kávézgatás, társai).


Eddig egy ember sem tudta ezt betartani, ráadásul tényleg hitt abban, hogy majd engedni fogok neki vagy hogy majd lesz valami. Úgy megszakítottam vele minden kapcsolatot, miután elküldtem a fszba, mint a huzat. Szóval azt hiszem, az ilyesmi normális mederben nem működőképes senki szemében, aki velem kezdett...

2020. márc. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
En meg nem találkoztam olyan tisztesseges novel, akit gyenge pillanataban ne lehetett volna megingatni!
2020. márc. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szóval ha valaki csak ránéz a másikra, akkor arra az a válasz hogy:

jó vagy nálam, de foglalt vagyok.

Tényleg ez a megoldás? :(

2020. márc. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!