Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hova juttassam el a youtube...

Hova juttassam el a youtube csatornám, kik tudnak segíteni?

Figyelt kérdés

Egyszerűen kezdek teljesen meghibbanni, nem bírom ép ésszel a mama hotelt, de egyszerűen zéró pénzem van és nem vesznek fel dolgozni sehova, ami nem fizikai munka (sajnos a fizikai munkát nem bírom szégyen szemre 22 évesen annyira rossz az eü állapotom).

Lényegében a mama hotel egy nagyipari húselosztó üzem és hentesnagykereskedés felett található, ami az egész utca életét megnyomorítja, több mint 50 család életét. Még is felvásárolta az egész várost így nem lehet semmit sem velük kezdeni. Megőrjítenek minket, de nézzétek csak meg a youtubeon, lakhatatlan környék. https://www.youtube.com/channel/UC9vbXfRsBiCqdNwvs90tfNw

Viszont menekülni nincs pénzem, a mamahotel pedig nem fog költözni, mert mama nem szeretne költözködni a munkahelye miatt. Városi bíróság kimondta jogerősen, hogy muszáj szenvednie a lakóknak. Megyei bíróság dettó. Írtam 100+ médiának, mind lekakilták a fejem. Pártok dettó

Van még valami megoldás? Kezdem elveszteni a reményt. Kinek kéne ezt a csatornát elküldeni, hogy jó kezekbe kerüljön a lakóközösség? Nem csak én szenvedek, az itt élők majdnem mindegyike mentálisan rokkant a húsüzemtől



2022. febr. 19. 23:39
1 2 3 4 5 6
 11/54 A kérdező kommentje:

#9 tervezek még egyszer bejelenteni nekik a bűzről. Eddig már ha jól tudom 3-szor is voltak kint, mind3 alkalommal tökéletesen találtak mindent. Pedig képek vannak róla, hogy kint mossák az utcán a véres ládákat és rekeszeket. Meg a videókban is ott van, hogy néhány hús nem lezárt rekeszekkel érkezik be. De a nébih szerint minden a legnagyobb rendben.

A rendőrök szerint is. Nemrég kihívtuk őket nyáron, hogy nyitvatartás idő előtt nagyon hangosak. Erre kijöttek nyitvatartás után fél órával, majd bementek. 10 perc után 4 megpakolt, nagy zacskó hússal kijöttek, kérdésünkre nem válaszoltak, hogy mi történt odabent, majd elhajtottak.

2022. febr. 20. 00:18
 12/54 A kérdező kommentje:

#10 Ez a 2009-es cikk született meg egyedül. Azóta milliószor rosszabb a helyzet.

[link]

Ez meg egy 2016-os blog egy 4. emeleti lakótól:

[link]

2022. febr. 20. 00:22
 13/54 anonim ***** válasza:
94%

Nem értem,hogy nagy kereskedelmi cégként mit kereshet lakó övezetben ennyire bent.Nem véletlen,hogy a nagyobb,zajosabb és bűzzel-kosszal-rakodással és szállítással járó kereskedelmi cégek nagy áruházai nem a belvárosokban,kis utcákban vannak.

Tesco,Auchan,Obi,Praktiker,Interspar mind még belvárosokon belül is külsőbb területeken helyezkednek el,ahol hatalmas parkolók és rakodó területek határolják el a közvetlen körülöttük lakóktól őket,így nem zavaróak.Ennek is már rég így kellene lennie.

2022. febr. 20. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/54 A kérdező kommentje:
Illegálisan vannak itt, csak bebetonozták magukat. 2001-ig kis hentesüzlet volt, meghalt a tulaj, a fia vette át. Kért engedélyt a lakóközösségtől, hogy kiüssön egy falat az üzletben. Kapott, majd erre elindította a nagykereskedelmi üzletet. Erre a papírra hivatkozik, hogy a lakóközösség megengedte nekik a nagyipari működést. Pedig az a a papír nem erről szól. A bíróság csak annyit mondott, hogy lényegtelen, mert 2006-ig legálisan csinálhatta, csak 2006 utántól illegális egy ilyennek a létrehozása.
2022. febr. 20. 00:51
 15/54 anonim ***** válasza:
92%

Hát,egyebet akkor sajnos nem nagyon tudtok.

Most már nem 2006 van,és most már ez illegális tevékenységnek számít.

A lakóközösség írjon egy új papírt,hogy a nagyipari tevékenységek zavarják őket,és nem kérnek belőle,nem járulnak hozzá.

Sokan talán már ott se laknak azok közül akik akkor hozzá járultak egy fal kiütéshez,így azok akik most költöztek oda mind illegális

és zavaró tevékenység mellett kell,hogy éljenek..

2022. febr. 20. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 anonim ***** válasza:
92%

Még esetleg az segíthet,ha valakinek ebből kifolyólag orvosilag igazoltan eü baja lett.

Például a tartós hús szagtól mit tudom én..allergia,vagy tartós rosszul lét,érted ami összeférhetetlen ezzel a tevékenységgel.

Csak egy pici pontot kellene találni ahol ez megbillenthető akkorát fog borulni a kártya vár,hogy ameddig él megemlegeti.

Mert ez amúgy meg pofátlan dolog,ha tudja hogy zavaró a tevékenysége takarodjon kijjebb..


Közösségi gyűléseken is nyomni kell a témát,tiltakozni,tüntetni esetleg..

2022. febr. 20. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/54 A kérdező kommentje:

#15 A törvény úgy mondja, hogy 2006 előttről megmaradt üzemek maradhatnak minden feltétel nélkül.

Az a baj, hogy mind a városvezetés, mind a bíróság, mind a lakásszövetség, mind a média fosik a fejünkre. "Költözzenek el ha nem tetszik" kijelentések, meg hogy minek lakunk lakhatásra alkalmatlan lakásban.

Nekem az itthoni stressz kiváltotta a vesekövességet. De ugye ezt nem tudom bizonyítani. Emellett mindig nagyon hangosan hallgatok zenét, hogy ne halljam a zajt, ami miatt fáj a fülem, emellett ipari fültokkal kell aludnom, amik miatt fáj a fülem, mind belülről, mind kívülről. Le akar szakadni a fülem alvásnál. De ezek ugye csak másodlagos dolgok, amiket nekem kell előidézni magamnak.

Tudja hogy zavaró, hogy ne tudná. Erre annyit válaszol, hogy csak akkor megy, ha a lakóközösség ad neki 100 millió kezdőtőkét, hogy elköltözhessen. Addig Ő innen egy tapottat sem mozdul. Nem érdekli a lakóközösség. Üzlet>minden más. Megérdemeljük szerinte. De amúgy elvileg csak 8 általánosa van.

Tüntetésre nem adnak jogot, mert hogy anyagi kárt okozunk vele. Meg sajnos annyira már nem kitartóak a lakók, mindenki belefáradt már rajtam kívül.. inkább szenvednek tovább, de már elegük van. Főleg amióta már kocsik bánják a történteket, hogy szervezetten karcolnak, kerékgumit lyukasztanak, stb. A húsosok a lakók ellen és semmi bizonyítékunk nincs.

2022. febr. 20. 01:19
 18/54 anonim ***** válasza:
91%
Nem tudna a lakóközösség összedobni pénzt egy jó ügyvédre? Beperelni őket illegális tevékenység miatt. Amúgy tudtommal egy bizonyos decibel fölött az önkormányzat köteles megbüntetni a zajongó céget/tevékenységet. Meg kéne mérni decibelmérővel a reggeli csapkodást, zajongást és ha határérték fölött van be lehet lengetni ügyvéddel karöltve az önkormányzatnál hogy itt a bizonyíték arra hogy semmi keresnivalóuk itt.
2022. febr. 20. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 A kérdező kommentje:

Pont ezt csináltuk 18, évekig kitartott mellettünk egy hírhedten jó ügyvéd és semmi. De felvetem náluk, ha valaki szeretne esetleg még pénzt áldozni, bár így is baromi sokat költöttek ügyvédre a semmire. Kereshetnénk egy másikat, de hát ugye az előző csalódás miatt nehéz lesz rávenni mindenkit.

A város oldalán ott a kiadvány az üzletről, de abszurdan magas a határ és nagyon alacsony a büntetés érte. 1 millió forint. Soknak tűnik, de ez így ebben a formában csak a kiszabható felső határ, ennél barátibbat kapnának. De direkt amúgy annyi decibelt írtak oda, amit egy felszálló repülő biztosítana max. Tehát abszurd. Egyszer kihívok egy mérő csapatot, bár elég ropogós az ára, valami 30 ezer egy hivatalos mérés ha jól láttam.

2022. febr. 20. 01:46
 20/54 anonim ***** válasza:
91%
Milyen határérték lett megadva?
2022. febr. 20. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!